Rodoma 1–18 iš 47

Oro drėkintuvai

Oro drėkintuvas padeda palaikyti tinkamą oro drėgmę patalpoje ir gali suteikti ne tik komforto bei papildomų pliusų patalpoms, bet ir būti itin svarbus žmonių sveikatai. Intensyvus šildymas, kondicionieriai, blogas vėdinimas lemia išsausėjusį orą, ko pasekoje gali atsirasti tokios sveikatos problemos kaip išsausėjusi oda, skausmas sinusų srityje, sausas kosėjimas bei čiaudėjimas. Susisiekite su mumis ir padėsime išsirinkti tinkamą oro drėkintuvą pagal patalpą arba skaitykite daugiau apie drėkintuvus puslapio apačioje.

Oro drėkintuvai

Šiltuoju sezonu vidaus patalpose oro drėgmės lygis būna aukštesnis nei rudenį ar žiemą, tačiau alergiškiems žmonėms oras namuose gali vis tiek būti per sausas. Toks oras apsunkina astmos, bet kokios kitos alergijos simptomus.

Kokybiški oro drėkintuvai taip pat apsaugo baldus, odą, kitą namų interjėrą, kadangi sausas oras gali pakenkti tapetams, tinkui, dažams, o turintys medines grindis laikui bėgant gali pastebėti įtrukimus bei bangavimus. Prie viso to, turintys medinius instrumentus gali apsaugoti juos nuo greitesnio susidevėjimo.

Kaip išsirinkti tinkamą oro drėkintuvą?

Oro drėkintuvai yra skirtingų tipų, priklausomai nuo jų drėkinimo technologijos. Plačiausiai naudojami yra šalto oro drėkintuvai, natūraliai garinantys vandenį, tokio tipo drėkinimas yra klasikinis. Ventiliatorius pučia sausą orą iš aplinkos per filtrą, o vanduo, esantis jame, išgaruoja į kambarį ir pradeda kelti oro drėgmės lygį. Įprastai tokio tipo drėkintuvai, kartu yra ir valytuvai, nes oras, esantis juose sulaiko nešvarumus, smulkias detales.

Oro drėkintuvų tipai

Šilto oro drėkintuvai namams - jie naudoja kaitinimo elementa, jog galėtų užvirinti vandenį ir garų, rūko pavidalu paleistu į patalpą. Tokie drėkintuvai yra tylesni, nes nenaudoja ventiliatoriaus ir taip pat veikia kaip oro valytuvai. Tokio tipo drėkintuvai namams gali būti naudojami ir kaip aromatizatoriai, nes į vandenį galima lašinti eterinių aliejų kurių aromatas pasklinda po patalpas kartu su garais.

Ultragarsinis oro drėkintuvas - pats tyliausias drėkintuvų tipas. Šie naudoja aukšto dažnio garsų bangas, kurios vibruodamos metalinę diafragmą vandenį suskaito į mažiausius lašelius kurie, toliau vibruojant virsta dulksna. Ši dulksna į orą paskleidžiama veikiant labai mažam ir tyliam ventiliatoriui. Ultragarsiniai drėkintuvai gali generuoti tiek šiltą, tiek šaltą garą.

Oro valytuvas drėkintuvas - nemažai drėkintuvų turi ir valymo funkciją, ne tik drėkina orą, tačiau ir filtruoja tokius teršalus kaip dulkės, žiedadulkės, iš lauko patenkantys vėdinimo metu nešvarumai, nemalonūs kvapai ir bakterijos. Valyti patalpų orą – ne ką mažiau svarbu, nei jį drėkinti, todėl įsigyję tokį drėkintuvą iš kart sumažinsite alergenų kiekį ore, kuris be fizinių nepatogumų paveikia darbingumą, miego kokybę.

Oro drėkintuvas jonizatorius - gali iš kart atlikti visas tris funkcijas – drėkinimo, aromaterapijos bei oro valymo. Jonizavimas yra procesas, kuriuo metu teigiami arba neigiami krūviai pritraukia dulkes, pelėsius, bakterijas ir kitus alergenus kurie nusėda ant žemės ir yra nuvalomi paprastai plaunant grindis. Taip pat neigiami jonai dar vadinami „vitaminų oru“, nes gali padėti pagerinti nuotraiką, sumažinti stresą bei pagerinti bendrą savijautą.

Kambario oro drėkintuvas – papildomos funkcijos?

Renkantis rekomenduojame taip pat atsižvelgti ir į papildomas funkcijas, pavyzdžiui, skleidžiamą drėgmės kiekį, elektros energijos suvartojimą, t.y operuojamą galią. Nemažai modelių taip pat turi ir automatinio išsijungimo funkciją kuri užtikrina, jog įtaisas neveiks kuomet vandens rezervuaras ištuštės, tai svarbi funkcija užtikrinanti tiek saugumą, tiek efektyvumą.

Jeigu prioritetas yra tylus veikimas, namuose yra kūdikių ar mažamečių, tam, jog įrenginys netrikdytų ramybės laiko, vertėtų rinktis ultragarsinį oro drėkintuvą.

Kokie oro drėkintuvai patys populiariausi?

Mūsų elektroninėje parduotuvėje vieni populiariausių oro drėkintuvų, skirtų patalpoms iki 60m2 yra Clean Air Ca-604 - itin taupus, jonizavimo funkciją turintis prietaisas skirtas palaikyti optimaliausią patalpos drėgmę. Galima nustatyti tiek vėsios tiek šiltos dulksnos funkciją bei laiką, per kurį bus išgarintas tam tikras kiekis vandens, o talpa yra įspūdingai didelė, net 6l. Taip pat, dėl ultragarsinės funkcijos šis prietaisas veikia itin tyliai.

Kitas populiarus drėkintuvas naudojamas buityje – Clean Air CA-605B Smart turintis išmanią funkciją, kuri automatiškai reguliuoja garo gamybą pagal aplinkos salygas, tai užtikrina optimaliausią drėgmės lygį bei elektros energijos suvartojimą. Drėgmės lygį galima nustatinėti per mobiliąją aplikaciją.

Biuruose darbuotojų darbingumui bei gerai emocinei bei fizinei būklei palaikyti taip pat naudojami oro drėkintuvai, vienas iš populiariausių – Oro valytuvas – drėkintuvas TROTEC AW 10 S kuris ne tik drėkina, tačiau ir valo orą jį jonizuodamas, todėl yra pašalinami įvairūs smulkūs teršalai bei kvapai, taip pat yra labai ekonomiškas, o sistema veikia be kasetinių filtrų, nieko nereikia keisti ar valyti - šis drėkintuvas valo orą ir jį drėkina, pats reguliuodamas vėsaus garo skleidimą.

Kokia yra oro drėkintuvo kaina?

Priklausomai nuo funkcionalumo, kokybiškas, paprastesnis namų drėkintuvas kainuoja apie 50-80e, turintys aromaterapijos, jonizavimo funkciją gali kainuoti brangiau, apie 100-150e arba dar brangiau. Mūsų siūlomi drėkintuvai varijuoja pakankamai plačiame diapozone, todėl puikų variantą suras kiekvienas. Renkantis drėkintuvą reikėtų atsižvelgti ir į drėkinamos patalpos plotą, asmeninius sveikatingumo poreikius.

Jeigu kyla klausimų renkantis, rekomenduojame kreiptis į mūsų specialistus, kurie, atsižvelgę į jūsų poreikius pasiūlys optimaliausia oro drėkintuvo variantą.