Jonizatoriai

Jonizatorius išskiria neigiamus jonus kurie slopina virusų, bakterijų, žiedadulių, dulkių ir kitų oro taršos dalelių kiekį ore. Kvėpuojant jonizuotu oru sumažinamas nuovargio pojūtis, teigiamai veikia bendrą savijautą, gali padėti kenčiant nuo migrenos, neurozių, širdies bei kraujagyslių ligų. Susisiekite konsultacijai jau šiandien, padėsime išsirinkti tinkamą oro jonizatorių jūsų reikmėms arba puslapio apačioje skaitykite daugiau apie populiariausius jonizatorius. 

Jonizatoriai

Oro užterštumas yra viena pagrindinių šiuolaikinio žmogaus gyvenimo problemų. Nuolatinis vėpavimas išmetamosiomis dujomis, dulkėmis trikdo kvėpavimą, kokybišką miegą bei gali sukelti ar paūmėti alegrines reakcijas.

Šiltuoju metų periodu žmonėms gali svaigti galva, kankinti nemiga ar bloga nuotraika, o sergantiems astma yra sudėtingiau kvėpuoti, visą tai dėl to – jog ore yra nepakankamas kiekis neigiamų jonų.

Kas yra jonizatorius ir kaip jis veikia?

Neigiami jonai prisijungia prie patalpoje esančių teigiamo krūvio aukščiau minėtųjų dalelių ir nusodina jas ant žemės, belieka tik švaria šluoste išvalyti grindis. Jonizatoriai gerokai sumažina ne tik bakterijas, dulkių erkutes, bet ir nemalonius kvapus.

Naudojant jonizatorių galingumu atitinkantį patalpų plotą, per 1-3 valandas kasdienio naudojimo bakterijų, virusų bei dulkių kiekį ore galima sumažinti iki 80%. Dėl neigiamų jonų yra jaučiamas gaivus, šviežias oras lyg būtumėte miške. Net ir be perstojo veikdamas jonizatorius oro kokybei nedaro jokios neigiamos įtakos.

Kokie yra jonizatorių tipai?

Yra keletas skirtingų oro jonizatorių tipų, kurie gali skirtis pagal veikimo principą, dizainą ir funkcijas.

Standartiniai jonizatoriai - tai paprasti, stacionarūs įrenginiai, kurie generuoja neigiamus jonus ir juos išskiria į orą. Standartiniai jonizatoriai dažniausiai naudojami namuose ar ofisuose, kad pagerintų oro kokybę ir pašalintų neigiamus oro užterštumus.

Jonizatoriai su papildomu filtru - kai kurie jonizatoriai taip pat turi įmontuotus oro filtrus, kurie papildomai filtruoja orą nuo jame esančias dalelių, tokių kaip dulkės, žiedadulkės, kiti alergenai.

Automobilių jonizatoriai - šie jonizatoriai yra specialiai skirti automobiliams. Jie dažnai montuojami ant automobilio prietaisų skydelio ar įkaitinimo angos. Automobilių jonizatoriai padeda šalinti oro užterštumą ir nepageidaujamas kvapas automobilyje, pagerindami oro kokybę automobilio keleiviams.

Jonizatoriai su papildomomis funkcijomis - kai kurie jonizatoriai gali turėti papildomas funkcijas, tokias kaip UV-C sterilizacija, papildomai naikinanti virusus, bakterijas bei kitus mikroorganizmus ar aromaterapija, su galimybe į prietaisą lašinti eterinius aliejus.

Oro drėkintuvas jonizatorius - nors tai yra ne jonazatorius iš savo pirminės funkcijos, verta paminėti, jog kai kurie drėkintuvai turi integruota jonizavimo galimybę. Drėkintuvas jonizatorius itin aktualus turintiems kvepavimo takų sausumo problemą bei alergiją žiedadulkėms.

Kaip išsirinkti jonizatorių?

Svarbiausia įvertinti koks yra patalpų plotas, kurio oras bus valomas ir sulyginkite jį su efektyvaus jonizavimo plotu. Jis neturėtų būti mažesnis nei jūsų patalpų plotas.

Taip pat svarbu ir prietaiso kaina, bei kitos išlaidos, kurias patirsite naudodami jonizatorių, pavyzdžiui, filtrų keitimai, kiek kartų per metus juos reikės keisti, rekomenduojame rinktis jonizatorius, kurie papildomai turi HEPA filtrą dėl efektyvesnio oro išvalymo. Įvertinkite kiek laiko per parą oro valytuvas jonizatorius veiks, ir kiek elektros energijos per parą reikės.

Populiariausi oro valytuvai jonizatoriai

Mūsų internetinėje parduotuvėje vienas iš labiausiai perkamų ir daugiausiai teigiamų atsiliepimų sulaukusių prietaisų yra oro valytuvas jonizatorius Aura DI, veikiantis tyliai bei užtikrinantis įvairiausių oro teršalų sunaikinimą dėl HEPA, aktyviosios anglies filtro bei UV-C lempos. Šis prietaisas netgi pašalina tabako, gyvūnų šlapimo ar dėgėsių kvapus. Alergiją bei astmą turintys žmonės gali kvėpuoti ir miegoti itin kokybišką orą užtikrinančiose patalpose.

Antras pagal populiarumą namų oro jonizatorius yra Aura Care, turintis funkcionalumą susieti ir valdyti įrenginį ne tik išmaniuoju telefonu, bet ir balsu, taip pat turintis itin efektyvų ir kokybišką HEPA 13 tipo filtrą.

Oro jonizatoriai populiarūs ne tik miegamuosiuose ar svetainėse, bet ir darbinėje aplinkoje, biuruose, gydymo ir masažo kabinetuose, kadangi gali užtikrinti gerą oro kokybę, atpalaiduoti bei pagerinti sveikatą. Sporto ir fitneso centruose oro kokybė taip pat yra itin svarbi siekiant išvengti kvėpavimo takų dirginimo bei pagerinti bendrą komgorto lygį aplikoje kurioje nuolatos būna didelis srautas žmonių.

Jeigu kyla klausimų renkantis jonizatorių, mielai kviečiame užduoti klausimą el.paštu arba telefonu, mūsų konsultantai patars ir padės išsirinkti tinkamiausią įrenginį atitinkantį jūsų poreikius.