Rodoma 1–18 iš 130

Vonios ištraukimo ventiliatoriai

Vonios ventiliatoriai arba kitaip – ištraukimo ventiliatoriai yra prietaisai kurie vonios kambaryje užtikrina tinkamą oro ištraukimą bei drėgmės suvaldymą. Dėl perteklinės drėgmės, ypatingai šaltuojų sezonu, kyla didžiulė rizika pelėsio atsiradimui. Dulkių sankaupos, ir kondensato lašeliai, susidarę po prausimosi karštu vandeniu, yra puiki terpė pelėsio pradžiai. Šis dažniausiai atsiranda ant vonios, ar dušo kraštų, silikono. Ištraukimo ventiliatorių galite išsirinkti pasinaudodami filtrais – pasirinkite reikiamą ortakio diametrą bei norimas ištraukimo ventiliatoriaus savybes. Jeigu kyla klausimų – susisiekite su mūsų komanda konsultacijai. 

Ištraukimo ventiliatoriai

Ventiliatorius Blauberg BAVARIA100H

Original price was: 58,13 €.Current price is: 47,99 €.

Kodėl yra reikalingas vonios ventiliatorius ištraukėjas ?

Tarpuose tarp plytelių (fūgos), išimti pelėsį nepaliekant pigmentinių dėmių yra labai sudėtinga, kartais neįmanoma. Taip pat, be drėgmės atsirandančios po prausimosi, šioje patalpoje dažniausiai džiūsta rankšluosčiai, rūbai, stovi skalbyklė.

Todėl reikia laiku imtis priemonių ir būtinai užtikrinti perteklinės drėgmės pašalinimą iš vonios kambario, taip pat sausesnė aplinka prisideda prie didesnio komforto, todėl siekiant užtikrinti teigiamą mikroklimatą šioje patalpoje, ištraukimo ventiliatorius voniai yra būtinas. Naujos kartos vonios ventiliatoriai ištraukia net tik drėgmę, bet ir mažiau deguonies turintį orą, nemalonius kvapus.

Koks turėtų būti ventiliatorius vonios kambariui?

Renkantis vonios ventiliatorių, reikia atsižvelgti į jo galingumą bei našumą, triukšmingumą bei funkcionalumus. Pats populiariausias ir naudingiausias funkcionalumas – vonios ventiliatoriai su drėgmės jutikliu. Tai reiškia, jog galite palikti įjungtą ventiliatorių nusimaudžius ir jis išsijungs automatiškai pats, kuomet tik pajus, jog didelio drėgmės santykio ore nebėra (atkreipkite dėmesį, jog vonios ventiliatorius su laikmačiu arba drėgmės jutikliu visuomet jungiamas trijų gyslų laidu).

Taip pat, vonios ištraukimo ventiliatorius su atbuliniu vožtuvu užtikrina, jog būtų išvengta oro srovės įtraukimo atgal į patalpą, arba šilumos nuostolių veikiant ventiliatoriui, prie viso to dar apsaugo nuo vabzdžių patekimo į patalpą, tačiau reikia įvertinti, ar toks vožtuvas yra būtinas, tai galima padaryti prie ventiliacijos angos priglaudus popieriaus lapą – jeigu šis palinksta į vidinę patalpos pusę, tuomet vožtuvas reikalingas, jeigu įtraukiamas į ventiliacijos angą – tuomet ne.

Kaip išsirinkti ištraukimo ventiliatorių?

Reikėtų įvertinti kokia yra vonios kambario kubatūra, tam, kad žinotumėte, kiek kubinių metrų oro turėtų ištraukti vonios ventiliatorius. Kubatūros skaičių reikia padauginti iš 10 ir gausite tinkamiausią ventiliatoriaus našumą. Vidutinė vonia yra 5m2 ir  standartinio 2,5m aukščio, tad tokio tipo vonios patalpai užtikrinti komfortišką oro apytaką turėtų būti ne mažiau 125m3/val.

Taip pat pravartu žinoti, kokio ilgio ortakis veda į lauką ar ventiliacijos šachtą, jeigu horizontalaus ortakio ilgis didensis nei 1,5m, tuomet kils slėgio nuostolių dėl kurių ryškiai sumažės ventiliatoriaus našumas, todėl tokiu atveju reikėtų rinktis išcentrinį ventiliatorių.

Kitas svarbus aspektas - ventiliacijos ortakio skersmuo, dažniausiai standartas būna 125 mm arba 100 mm, tačiau gali būti ir kitokio skersmens, todėl prieš užsakant reikėtų pamatuoti, kad užsisakytumėte tinkamą variantą.

Kokius oro ištraukimo vonios ventiliatorius galime pasiūlyti?

Mūsų el.parduotuvėje siūlomi buitiniai ištraukimo ventiliatoriai yra ašiniai ir išcentriniai. Išcentriniai („BLAUBERG VALEO“) skirti didesnį pasipriešinimą turinčioms vėdinimo sistemoms ir ypatingai tinkami turintiems ilgus horizontalius bei vertikalius ortakius ar vėdinimo angas (pvz. seni daugiabučiai). Tokio tipo ventiliatorių varikliai geba savarankiškai reguliuoti slėgio skirtumus, kad būtų užtikrintas efektyviausia oro cirkuliacija.

Itin taupūs ir labai efektyvūs yra ašiniai „Renson wave“ ventiliatoriai su EC varikliu. Juose yra integruoti drėgmės, C02, kvapų jutikliai, o valdomi ir lengvai programuojami per mobiliąją aplikaciją. Tokius ventiliatorius galime palikti įjungtus nuolatos, nes jie stebi oro parametrus ir savarankiškai pasirenka našiausia lygį.

Tylus vonios ventiliatorius taip pat maloni ir kai kuriems reikalinga įrenginio savybė, todėl galime pasiūlyti „Blauberg Sileo“ serijos veniliatorius vonios kambariui ir ne tik, jie turi ypatingai aukštą izoliacijos klasę ir yra vieni tyliausių visoje rinkoje dėl papildomai sumontuotų antivibracinių tarpinių.

Pagalba renkantis ir montuojant

Visi šios serijos ventiliatoriai gali būti montuojami tiek į sienas tiek į lubas, nes turi guolinius variklius. Tokie vonios ventiliatoriai veikia ne tik tyliai, bet ir yra ilgaamžiai. Susisiekite su mumis ir padėsime išsirinkti jums tinkamą vonios ventiliatorių.