Rodoma 1–18 iš 77

Oro kondicionieriai

Švarus, gaivus oras namuose užtikrina kokybišką mikroklimatą kuris būtinas komfortui bei gerai savijautai tiek dirbant biure, tiek ilsintis namuose. Oro kondicionierius – dar kitaip žinomas kaip šilumos siurblys. Ši įranga palaiko nustatytą temperatūrą bei drėgmės koncentraciją, patalpą gali sušildyti, taip pat vėsina, vėdina patalpas paimdami iš lauko atkeliaujantį šiltą orą, kurį atvėsina. 

Kondicionierius ypatingai aktualus ir svarbus pagalbininkas alinančiomis vasarų dienomis bei vakarais, namų ar darbo aplinkai pagerinti. Kviečiame įsigyti iš mūsų el.parduotuvės, kurioje rasite įvairiausių auštos kokybės kondicionierių patraukliomis kainomis patenkinančių kiekvieno poreikius. Puslapio apačioje apžvelgiame kokie oro kondicionieriai būna, kada ir kokiais atvėjais jie naudojami ir kaip išsirinkti iš gausybės variantų.

Kondicionieriai

ORO KONDICIONIERIUS DOLCECLIMA COMPACT 8 M

Original price was: 330,00 €.Current price is: 299,00 €.

ORO KONDICIONIERIUS DOLCECLIMA COMPACT 9 M

Original price was: 395,00 €.Current price is: 355,00 €.

ORO KONDICIONIERIUS DOLCECLIMA COMPACT 10 M WIFI

Original price was: 433,00 €.Current price is: 390,00 €.

ORO KONDICIONIERIUS DOLCECLIMA 10 HP WIFI

Original price was: 526,00 €.Current price is: 473,00 €.

ORO KONDICIONIERIUS DOLCECLIMA SILENT 10 WIFI

Original price was: 560,00 €.Current price is: 504,00 €.

ORO KONDICIONIERIUS DOLCECLIMA AIR PRO 13 A+ WIFI

Original price was: 668,00 €.Current price is: 601,00 €.

ORO KONDICIONIERIUS DOLCECLIMA AIR PRO 14HP WIFI

Original price was: 881,00 €.Current price is: 792,00 €.

ORO KONDICIONIERIUS DOLCECLIMA AIR PRO A++ WIFI

Original price was: 710,00 €.Current price is: 639,00 €.

ORO KONDICIONIERIUS DOLCECLIMA BREZZA 10 HP WIFI

Original price was: 579,00 €.Current price is: 521,00 €.

ORO KONDICIONIERIUS DOLCECLIMA BREZZA 14 HP WIFI

Original price was: 804,00 €.Current price is: 723,00 €.

Kondicionierius namams

Vieni iš populiariausių oro kondicionierių namams yra oras-oras. Buitiniai namų kondicionieriai dažniausiai yra skirstomi į mono-split ir multi-split kondicionierius, dar kitaip paprastai vadinami sieniniais kondicionieriais. „Mono“ tipo kondicionieriai susideda iš vieno lauko bei vieno vidinio blokų, o „Multi“ tipas turi vieną lauko bloką ir gali valdyti du ar daugiau vidinių blokų.

Tokie kondicionieriai yra ekologiški bei ekonomiški, yra itin efektyvūs, tylūs bei lengvai valdomi. Tačiau ne visais atvejais yra galimybė sumontuoti išorinio bloko tvirtinimus lauke, tuomet idealiausias kondicionierius namams būtų monoblokinis, savo funkcionalumu nenusileidžiantis oras-oras sistemoms, tiesiog neturintis išorinio bloko.

Oro kondicionierius butui 

Mažesnėje patalpoje, pavyzdžiui bute, kondicionieriai oras-oras yra taip pat puikus pasirinkimas dėl mažo energijos suvartojimo ir efektyvaus ventiliavimo, ir, žinoma, pats įrenginys neturi būti labai didelio galingumo, kad užtikrintų sklandų veikimą.

Renkantis oro kondicionierių butui reikėtų atsižvelgti į kondicionuojamą plotą, tarkime, iki 25m2 butams reikėtų apie 2.5 kW galingumo įrenginio, 40m2 užtetų 3-4 kW, 60m2 – 5kW o 70m2+ 6-7 kW. Tačiau tai tik prelimanarus vertinimas, norint tiksliai paskaičiuoti kokio galingumo oro kondicionierius turi stovėti bute, reikia įvertinti ir tai, jog žmogus, kompiuteris, langas ir kt. taip pat išskiria šilumą kurią reikia neutralizuoti malonia vėsa, todėl tiksliausiai reikiamą galingumą gausite kreipęsi į mūsų specialistus.

Taip pat rekomenduojama pirkti šiek tiek galingesnį oro kondicionierių butui, tuomet šis galės atvėsinti patalpą neperkaisdamas. Tačiau sieniniam kondicionieriui pastatyti ne visada galima gauti leidimą, todėl tokiais atvejais galima būtų pasirinkti nešiojamą, arba monoblokinį oro kondicionierių.

Bute gali užtekti ir mobilaus kondicionieriaus, jeigu kaista daugiausiai viena patalpa arba butas yra nedidelis.

Mono-split kondicionieriai

Šio tipo mono-split kondicionierių sistemos yra sudarytos iš vieno lauko ir vieno vidaus bloko, ir skirtos tiek zonos šildymui, tiek vėsinimui. Išsiskiria tyliu darbu bei patogiu valdymu, o profesionali įranga gali veikti nepriklausomai nuo oro sąlygų. Šiuolaikinės technologijos sukuria aukštos kokybės medžiagas, kurios užtikrina patikimą įrenginių eksplotavimą.

Tokio tipo kondicionieriai gali būti naudojami tiek buitinėse, tiek komercinėse patalpose. Įprasto mono-split kondicionieriaus veikimo principas:

  • Lauko blokas - išoriniame bloke yra kompresorius, kondensatorius ir išsiplėtimo vožtuvas. Jis įrengiamas pastato išorėje ir yra atsakingas už sistemos šilumos išsklaidymą;
  • Vidinis blokas - vidinis blokas įrengiamas patalpoje arba zonoje, kurią norite vėsinti arba šildyti. Jį sudaro garintuvas, ventiliatorius ir oro filtras. Garintuvas sugeria šilumą iš patalpos ir pagal poreikį vėsina arba šildo orą;
  • Šaldymo skysčio linijos - išorinis ir vidinis įrenginiai sujungti šaldymo skysčio linijomis, kuriomis šaldymo skystis cirkuliuoja tarp abiejų įrenginių. Šaldymo agentas sugeria šilumą iš vidaus bloko ir atiduoda ją į lauko bloką;
  • Valdikliai ir nuotolinio valdymo pultas - paprastai monosplitiniai kondicionieriai turi nuotolinio valdymo pultą, kuriuo galima patogiai reguliuoti temperatūrą, ventiliatoriaus greitį ir kitus nustatymus. Kai kurie modeliai taip pat gali turėti vidiniame bloke įmontuotus valdiklius.

Vieni populiariausių mono-split kondicionierių mūsų el.parduotuvėje yra Hisense prekinio ženklo įrenginiai pasižymintys 4D veikimo principu – dėl horizontalaus ir vertikalaus oro paskirstymo sukuria visapusiškai malonų mikroklimatą patolpoje, o integruoti 4 in 1 filtrai efektyviai pašalina kvapus bei dulkes. Tai tylūs kondicionieriai, vidutinškai veikiantys 25 dB garsumu, taip pat taupantys elektros energiją. Populiariausias mūsų klientų pasirinkimas butams ir namams vėsinti bei šildyti būtų Hisense Energy Pro, šis kondicionierius veikia net prie -22 laipsnių temperatūros.

Multi-split kondicionieriai

Daugiafunkciniai, multi-split kondicionieriai - tai oro kondicionavimo sistemos, kurias sudaro vienas lauko įrenginys, sujungtas su keliais vidiniais įrenginiais. Skirtingai nuo monosplitinių kondicionierių, kurie vėsina arba šildo vieną patalpą arba zoną, daugiafunkcinės sistemos gali užtikrinti nepriklausomą klimato kontrolę keliose pastato patalpose arba zonose. Taip pat, prie vieno išorinio bloko galima prijungti du ir daugiau vidinių blokų.

Mūsų turimi modeliai sukurti efektyviai veikti tiek šildymo, tiek kondicionavimo režimais, o konstrukcija garantuoja optimalų operavimą lauke esant -15oC ar net -25oC. Tokie kondicionieriai dažniausiai statomi biuruose, moteliuose, viešbučiuose, pramoninės paskirties objektuose, verslo centruose, spa zonose.

Monoblokinis kondicionierius

Monoblokinis kondicionierius išsiskiria tuo, kad visi elementai, tokie kaip ventiliatorius, šilumos siurblio dalys, filtrai, sumontuoti viename bloke (korpuse) ir jam nėra reikalingas išorinis blokas, kaip įprastiems multi ar mono split kondicionieriams. Kitaip sakant, tai yra kondicionierius be išorinio bloko.

Todėl šiems oro kondicionieriams nereikia leidimų iš savivaldybės ar kaimynų. Dažniausiai šio tipo kondicionieriai nėra tokie galingi, tačiau puikiai tinka mažesnėms patalpoms.

Mobilūs kondicionieriai

Nešiojamas mobilus kondicionierius yra sudarytas tik iš vienos dalies, skirtas mažoms patalpoms, jų vietą galima labai nesunkiai keisti pagal poreikį. Taip pat jie yra sąlyginai nebrangūs, nereikalauja jokių montavimo darbų, reikia tik pastatyti šalia lango ir įjungti į el.lizdą. Patogus sprendimas, jeigu kaista tik viena patalpa ir nereikia ventiliuoti viso ploto, jie užima šiek tiek vietos, bet dauguma yra pakankamai kompaktiški.

Kartu prie mobilaus kondicionieriaus prisijungia išmetimo žarna, kuri, iškišta per langą ištraukią šiltą orą iš patalpos ir išmeta jį į lauką, o įmontuotas ventiliatorius padeda atvėsinti patalpą. Lango tarpinė kondicionieriui izoliuoja lauko orą nuo vidaus, tokios tarpinės būna skirtingų perimetrų, yra tiek universalių, tiek skirtų konkretiems modeliams.

Vienas populiariausių mūsų turimų modelių būtų Trotec PAC 2600 X kondicionuojantis pakankamai didelį plotą, yra gana kompaktiškas pagal esamą galingumą bei turi sausinimo funkciją, tai naudinga ir reikalinga funkcija tiems, kurie negali pasistatyti įprasto kondicionieriaus bei kovoja su drėgmės, pėlėsio problemomis.

Kasetiniai oro kondicionieriai

Kasetiniai kondicionieriai yra montuojami į pakabinamas lubas, kurių tarpas nėra mažesnis nei 25-30cm tarp lubų paviršių. Tinkama  tiek komercinėms patalpoms ir biuriams, tiek nuosaviems namams, dirba tyliai, orą pučia keturiomis kryptymis. Tokia paslėpta sistema negadina interjero, tačiau galima pakabinti ir be jokios apdailos šonuose. Kasetės gali būti nedidelės – įmontuojamos i „Amstrong“ tipo pakabinamas lubas, arba gali būti didesnės - pagal savo galingumą skirstomos pagal patalpų ventiliavimui reikalingą plotą.

Kanaliniai oro kondicionieriai

Kanaliniai kondicionieriai, kitaip dar vadinami ortakiniais, montuojami į pakabinamas lubas, gali pasiūlyti didelį vėdinimo ar šildymo našumą, naudojami didelėse patalpose. Šis kondicionierius turi išorinį bloką, tačiau šaltas oras patenka į patalpą per ortakį(-ius), Visą ortakį galima paslėpti po apdaila arba tarp perdangos ir lubų.

Montavimas šiek tiek sudėtingesnis ir reikalauja sklendžių, norint subalansuoti vienodą šalto oro patekimą (taip pat reikomenduojami garso slopintuvai) į visas vietas patalpoje. Šalto oro išmetimą galima daryti ir iš pačio ortakinio kondicionieriaus, neprimontuojant ortakio, tačiau svarbu pasirinkti tinkamą galingumą, kad būtų pakankamai vėsu visoje patalpoje tolygiai.

Kokia oro kondicionierių kaina?

Tai priklauso nuo patalpų dydžio bei vėsinimo/šildymo poreikio. Kondicionieriai, skirti konkretiems kambariams, mažesniems butams ar kitoms patalpoms kainuoja vidutiniškai 300-700 eurų. Komercinės paskirties, didesnių namų kondicionavimui skirti kondicionieriai gali kainuoti 1000-3000 eurų.

Svarbu atsiminti, kad nereikėtų pirkti kondicionieriaus kuris vos atitinka vėdinamo ploto normatyvą, tam, jog prietaisas veiktų ilgaamžiškiau, bei atliktų savo funkciją efektyviau.

Geriausi oro kondicionieriai 

Ne visiems reikia įprastų kondicionierių, pagal individualius poreikius galima pasirinkti pigius, bet savo funkciją atliekančius vėsinimo įrenginius, tačiau kainos ir kokybės santykiu geriausi oro kondicionieirai yra laikomi klasikiniai sieniniai, dėl savo konstrukcinio tvirtumo ir funkcionalumo yra statomi tiek buityje tiek pramonėje. Antri po jų būtų mobilūs kondicionieriai ir monoblokiniai, kuriems nereikia montuoti išorinio bloko, tik išgrėžti skyles per kurias vyktų šilto/šalto oro apykaita.

Visada prieš perkant rekomenduojame pasitarti su mūsų specialistais, atitinkamai pagal poreikius, patalpų dydžius bei funkcijas padėsime jums išsirinkti tinkamą oro kondicionierių. Tuo pačiu, teikiame ir kondicionierių montavimo paslaugas, viskas iš vienų rankų.