Rodoma 1–18 iš 26

Mobilūs oro kondicionieriai

Mobilūs oro kondicionieriai arba kitaip – pastatomi, nešiojami, stacionarūs kondicionieriai yra kompaktiški, išskirtinės priežiūros nereikalaujantys bei lengvai pernešami iš vienos vietos į kitą ir leidžia mėgautis vėsiu oru ten, kur to labiausiai reikia. Dėl šiuolaikinio dizaino ypatybių, prietaisai prisiderina ir prie modernaus ir prie klasikinių stilių. Puslapio apačioje aptarsime mobilių kondicionierių ypatumus, padėsime išsirinkti tinkamą prietaisą pagal jūsų poreikius.

Mobilūs kondicionieriai

Mobilaus kondicionieriaus privalumai

Atėjus vasarai ir su ja vis didesniems alinantiems karščiams dauguma pradeda galvoti apie patalpų kondicionavimo galimybę. Jeigu nenorite įsigyti brangaus, montavimo reikalaujančio įprastinio sieninio kondicionieriaus, siūlome apsvarstyti mobilaus oro kondicionieriaus įsigyjimo galimybę.

Mobilus kondicionierius veikia iš esmės taip pat kaip ir dviejų dalių kondicionierius. Tik mobiliojo kondicionieriaus atveju abi dalys, tiek vidinė, tiek išorinė yra sujungtos į vieną vientisą prietaitą, pastatomą patalpoje. Galingi mobilūs kondicionieriai gali ne tik šaldyti, bet ir šildyti orą. Tai puikus papildomo šildymo sprendimas prieš pradedant šildymo sezoną.

Kaip veikia mobilus oro kondicionierius?

Mobilus oro kondicionierius įtraukia patalpoje esantį orą, jį atvėsina ir atiduoda atgal, tuo pačiu išpūsdamas šiltą orą į lauką kuris keliauja per prijungtą žarną prie lango, dar kitaip vadinama lango tarpine kondicionieriui. Toks pastapomas kondicionierius įprastai turi valdymo skydelį, kuriame galima keisti operavimo parametrus, tokius kaip ventiliatoriaus greitis ar norima temperatūra.

Skirtas vėsinti atskirtas patalpas ir lengvai eksplotuojamas mobilus kondicionierius gali pasitarnauti ten, kur yra prasta ventiliacija, nėra galimybės įsirengti sieninio kondicionieriaus, arba patalpą reikia vėsinti retai. Nešiojamas kondicionierius, neretai turintis ir ratukus, leidžia itin patogiai pervežti įrenginį iš vienos patalpos į kitą.

Nešiojamas oro kondicionierius visuomet turės šaltnešį, kuris atvėsina patekusį į prietaisą orą, mobilus kondicionierius su freonu prisideda prie klimato kaitos, tačiau yra tokių šaltnešių, pavyzdžiui propano, kurie neardo ozono sluoksnio ir yra visiškai saugūs aplinkai.

Kuriose vietose naudojami mobilus oro kondicionieriai?

Įprastai mobilūs kondicionieriai skirti atvėsinti patalpoms iki ~50/60m2. Todėl dažniausiai tokie įrenginiai panaudojami butuose, kotedžuose, visuomeniniuose objektuose. Atšaldydamas aplinką, mobilus oro kondicionieriaus taip pat galima ir šilumą, todėl specialios langų tarpinės sukurtą šilumą gali pašalinti per langą, o tai sukurs vėsesnę, malonesnę aplinką greičiau.

Kuo mobilus oro kondicionierius skiriasi nuo oro vėsintuvų?

Gali pasirodyti, kad abiejų šių prietaisų funkcija yra ta pati, tačiau norint pasirinkti efektyviausią patalpų atvėsinimo sprendimą, svarbu žinoti pagrindinį skirtumą. Abu įrenginiai pasižymi patogiu, lengvu naudojimu, tačiau oro vėsintuvas, vėsindamas patalpas tuo pačiu metu, korpuso nugarinėje dalyje atiduoda šilto oro sroves atgal į patalpą, todėl iš karto reikėtų numatyti, jog tokiam įrenginių bus reikalinga speciali lango tarpinė norint užtikrinti efektyvų vėsinimą, tačiau mobilus oro kondicionierius yra kur kas galingesnis nei oro vėsintuvas.

Oro vėsintuvą galima įsigyti už patrauklesnę kainą, tačiau įrenginys bus mažiau galingas, ir skirtas dar mažesnėms patalpoms, taip pat jam reikia skirti šiek tiek daugiau priežiūros – papildyti vandeniu, arba ledu.

Taip pat dažnas mobilus kondicionierius turi sausinimo, net šildymo funkcijas, todėl turint drėgmės problemą namuose rekomenduojamas mobilus oro kondicionierius.

Kokius pagrindinius funkcionalumus gali pasiūlyti mobilus oro kondicionierius?

Pasirinkdami mobilų kondicionierių atkreipkite dėmesį į patogias funkcijas dėl kurių naudojimasis prietaisu bus dar malonesnis ir patogesnis.

Drėgmės surinkimo režimas – veikiant šiam režimui iš patalpos yra pašalinama perteklinė drėgmė nekeičiant aplinkos temperatūros (Pavyzdžiui Trotec PAC 2600 X);

Ventiliatoriaus režimas – kai kurie mobilūs kondicionieriai turi vėjelio funkciją kuri itin maloni labai karštomis dienomis;

Šildymo režimas – nešiojamas kondicionierius ne tik vėsina, bet ir atvėsus orams gali tapti papildomu šildymo šaltiniu (Pavyzdžiui Trotec PAC 3500 SH arba Trotec PAC 2010 SH).

Kadangi tikėtina, jog toks mini oro kondicionierius greičiausiai bus naudojamas namuose, būtų naudinga atsižvelgti į jų triukšmo lygį. Kuo mažesnis decibelų (dB) lygis, tuo labiau tikėtina, jog įrenginys netrukdys poilsio laiko.

Kokia yra mobilaus kondicionieriaus kaina?

Pagrinde kainą sudaro galingumas ir funkcionalumas. Vienas populiariausių mūsų kondicionierių Trotec PAC 2600 X yra tinkamas kambariui ar patalpoms, kuris neviršyja 34m2, šis pastatomas arba kitaip - stacionarus kondicionierius, kaip ir absoliuti dauguma Trotec prekės ženklo mobiliųjų kondicionierių turi tris esminius funkcionalumus – vėsina, vėdina ir sausina orą.

Įrenginys užtikrina ekonomišką veikimą – vėsinimo funkciją išjungiama automatiškai, kuomet pasiekiama iš anksto nustatyta temperatūra, o tai reiškia, jog įrenginys veiks tik tuomet, kuomet bus viršyta norima temperatūra. Taip pat šis kondicionierius ištraukia drėgmę taip sumažindamas pelėsio atsiradimo tikimybę, o dviejų pakopų vėdinimo funkcija itin tolygiai paskirsto šviežią orą patalpoje.

Geriausias tylus mobilus kondicionierius

Kitas populiarus nešiojamas kondicionierius Trotec PAC 3900 X pasižymi ne tik efektyviu energijos taupymu, bet ir paprasta, patogia priežiūra, o maloniai tylus naktinis režimas su temperatūros kontrole užtrikrina gerą nakties poilsį ir fizinę savijautą. Šis kondicionierius Prancūzijoje buvo nominuotas kaip geriausias kokybę ir funkcionalumą atitinkantis Trotec mobilus kondicionierius.

Kviečiame pasižvalgyti sau labiausiai tinkamo mobilaus kondicionieriaus, OroTech el. parduotuvėje neretai yra siūlomos vienetinės patrauklios kainos, išpardavimai, kurių metu mobilųjį kondicienierių galėsite įsigyti už patrauklią kainą. Nemokamas užsakymo pristatymas galimas bet kurioje Lietuvos vietoje.

Jeigu nerandate ko ieškote, visada galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie padės išsirinkti tinkamą įrenginį.