Rodoma 1–18 iš 21

Ventiliatoriai

Įsibegėjus vasarai, kuomet oras darosi vis karštesnis, norisi gaivumo tiek namuose tiek darbo vietoje, nes itin tvankus oras neleidžia laisvai kvėpuoti, susikaupti ir dirbti. Todėl puikus sprendimas tokiems atvejams yra oro ventiliatorius – praktiškas prietaisas leidžiantis orui judėti atitinkama aplitude ir sukurti malonios vėsos jausmą. 

Ventiliatorių veikimo principas yra paprastesnis nei kondicionavimų sistemų. Kuo daugiau oro yra ventiliuojama, tuo intensyvesnę vėsą jaučiame, tačiau svarbu paminėti, jog kad ir koks galingas būtų ventiliatorius, jis negali sumažinti patalpos temperatūros, kaip tą daro kondicionavimo sistemos, jis skirtas maloniai gaivai, atsivėsinimui. Ventiliatorių yra skirtingų tipų, puslapio apačioje padėsime jums išsirinkti tinkamiausią variantą.

Ventiliatoriai

Kokie būna pastatomi oro ventiliatoriai?

Atsižvelgiant į patalpų išdėstymą bei dizainą, pasirenkami skirtingi šių prietaisų tipai.

Bokštiniai ventiliatoriai - itin tylūs, neturintys sparnuotės, praktiškai begarsiai oro ventiliatoriai dėl specifinės formos yra vadinami bokštiniais. Tai didžiausią komfortą atitinkantys, efektyviai vėsinantys ventiliatoriai galintys virsti ir patrauklia namų dekoro detale.  Bokštiniai ventiliatoriai taip pat yra reguliuojamo aukščio, o jų geležčių dydis leidžia jiems ventiliuoti orą didelėse patalpose. Tačiau dėl siauro dizaino idealiai tinkami ir mažame bute.

Staliniai ventiliatoriai - puikus pasirinkimas ieškantiems paprastesnių, pigesnių variantų. Toks lengvai ant stalo ar palangės pastatomas ventiliatorius bus puikus pagalbininkas norint greitai atsivėsinti pritrūkus oro.  Šie pastatomi oro ventiliatoriai yra lengvi, nesunkiai pernešami, transportuojami iš vienos vietos į kitą, todėl puikiai tinka tiek namams, tiek darbo aplinkai.

Ventiliatoriai su stovu - šie oro ventiliatoriai yra didesni už stalinius, turi didelę sparnuotę, kuri greitai besisukdama efektyviai vėsina jo veikimo diapozone. Nemažai tokių ventiliatorių turi galimybę sureguliuoti aukštį, kas leidžia kiekvienam prisitaikyti pagal savus poreikius.

Grindiniai ventiliatoriai - tai yra tarpinis variantas tarp stalinio ir pastatomo. Labai efektyviai ir galingai ventiliuoja orą patalpoje, neretai naudojami kaip papildoma priemonė džiovinti patalpas, kartu su pramoniniu drėgmės surinkėju. Kuomet oras patalpoje yra kaitinamas, grindinis ventiliatorius efektyviai nupučia susidariusią rasą tiesiai į drėgmės surinkėją.

Kaip išsirinkti tinkamą oro ventiliatorių?

Ventiliatorių reikėtų rinktis pagal patalpos dydį – jeigu norite stipraus ir greito vėdinimo efekto, o kambarys ar patalpa yra pakankamai didelė, geriausia rinktis pastatomą bokštinį ventiliatorių. Tokie ventiliatoriai turi reguliuojamą aukštį, yra pakankamai kompaktiški, kad juos būtų galima pastatyti svetainėje, miegamajame.

Kuo galingesnis oro ventiliatorius, tuo didesnis bus ir generuojamas oro srautas, kuris nurodomas kubiniais metrais per minutę – m/min. Svetainei, kurios dydis apie 20-30m2, prasminga įsigyti ventiliatorius, kurių oro srautas siekia apie 150m3/min.

Geriausi ventiliatoriai ir jų kaina

Ventiliatorių kaina priklauso nuo prietaiso galingumo bei papildomų funkcionalumų. Tarkime, vienas iš pigesnių ir tuo pačių populiariausių variantų, kuomet reikia tik lokalaus vėdinimo vienam asmeniui iš arti - TROTEC TVE 18 stalinis ventiliatorius reguliuojantis ventiliuojamo oro srautą trimis greičio lygiais. Nors nedidelis, tačiau tikrai pagal techninius parametrus galingas stalinis oro ventiliatorius yra tylus dėl puikiai sukalibruotų ventiliatoriaus menčių.

Jeigu norite reguliuoti pučiamo oro srauto aukštį ir stalinis ventiliatorius jums netinka tuomet siūlome ventiliatorių su stovu TROTEC TVE 16.

Norintiems šiek tiek stipresnio vėdinimo bei tyliausio galimo veikimo puikiai tiks bokštinis ventiliatorius Clean Air CA-406B, kuris yra išskirtinai tylus, neužimantis daug vietos, taip pat jame įrengta išmanioji vėdinimo sistema su vertikaliu rotoriumi ir trimis veikimo greičiais, taip pat prie papildomų funkcionalumų yra laikmatis bei miego režimas.

OroTech oro ventiliatoriai

Buitiniai ventiliatoriai gali tapti neatsiejama namų, ofisų ar kitų patalpų dalimi esant itin karštiems orams ir neturint brangių kondicionavimų sistemų. Siūlome atrinktus, efektyviausiausius oro ventiliatorius pagal kiekvieno poreikius.

Kviečiame pasidairyti mūsų ventiliatorių asortimente ir išsirinkti tinkamiausią variantą, o jeigu nepavyksta - kreiptis į mūsų komanda, pakonsultuosime nemokamai. Prekes pristatome itin greitai, po apmokėjimo prekę įprastai gausite dviejų darbo dienų laikotarpyje.