Grąžinimo garantijos

GRĄŽINIMO GARANTIJOS

Gavote pažeistą, kokybės neatitinkančią prekę? Esame tam, kad padėtume išspręsti šias problemas. Susisiekite žemiau pateiktoje formoje, pateikite nuotraukas ir susisieksime su jumis artimiausiu metu.

Produktas neatitiko lūkesčių? Visam prekių asortimentui taikome 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Prekę galime pakeisti kita arba galite atgauti visus sumokėtus pinigus, tik turėsite padengti pristatymo išlaidas.

Sumokėtą sumą įsipareigojame grąžinti per 15 darbo dienų. Pinigus galime grąžinti tik į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas.

Susisiekite su musų komanda jums patogiu būdu, pateikite užsakymo numerį ir priežastį kodėl grąžinate prekes, o mūsų komanda informuos kaip elgtis toliau.

2 METŲ KOKYBĖS GARANTIJA

Visoms OroTech parduotuvės esančioms prekėms taikoma 24 mėnesių garantija. Turime produktų, kuriems taikoma ir 5 metų (60 mėnesių) garantija, informaciją apie šiuos produktus galite rasti jų puslapiuose.

Jei įrengimų dar neįrengėte –  rekomenduojame neišmesti su juo atkeliavusio įpakavimo. Ant jo gali būti svarbios informacijos, reikalingos prekių grąžinimui ar garantiniam aptarnavimui.

Garantija galioja tuo atveju, jei gaminys buvo surinktas laikantis instrukcijų, ir buvo naudojamas pagal paskirtį – prižiūrimas pagal pateiktas taisykles ir instrukcijas, garantija taikoma tiems defektams, kurie atsitiko dėl gamintojo kaltės.

Įvardinus ir užregistravus defektą formoje kurią matote apačioje, OroTech įsipareigoja defektą sutaisyti, prekę pakeisti nauja arba grąžinti sumokėtus pinigus.

Garantinis aptarnavimas

    Krepšelis
    Prisijungti

    No account yet?