Rekuperatorių montavimas

Rekuperatorius yra pažangi vėdinimo sistema, kuri padeda palaikyti sveiką ir švarų orą patalpose. Tai efektyvus būdas sumažinti energijos nuostolius ir pagerinti oro kokybę, mažinant drėgmės, dulkių, kenksmingų medžiagų ir neigiamų kvapų koncentraciją.

Rekuperatoriai suteikia galimybę patalpose išlaikyti pastovų šviežio oro tiekimą ir pagelbėti sumažinti šildymo ar vėsinimo išlaidas. Rekuperacinės sistemos montavimo ir techninės profilaktikos darbus patikėkite tik patyrusiems specialistams, susisiekite su mumis, kad gautumėte profesionalias rekuperatorių montavimo paslaugas!

rekuperatorių montavimas orotech.lt

Mūsų paslaugų spektras:

 • Konsultacijos ir projektavimas

Mūsų profesionalūs ekspertai padės jums suprasti, kaip rekuperatoriai veikia ir kokį ventiliavimo būdą jie atspindės jūsų patalpose. Atliksime išsamią jūsų patalpų analizę ir rekomenduosime optimaliausią rekuperatoriaus sistemą, atsižvelgdami į patalpų išdėstymą, energijos efektyvumą bei jūsų poreikius.

 • Montavimas ir diegimas

Mūsų kvalifikuoti montuotojai atliks profesionalų rekuperatorių arba mini rekuperatorių montavimą, laikydamiesi aukštų standartų. Mes atsižvelgsime į jūsų patalpų charakteristikas ir tinkamai sukonfigūruosime rekuperatorių sistemą, užtikrindami optimalų oro tiekimą ir išmetimą. Montavimo procesas bus atliktas taikant efektyvius darbo metodus ir saugumo standartus.

 • Testavimas ir reguliavimas

Po rekuperatorių montavimo atliksime išsamią sistemos testavimo procedūrą, kad įsitikintume, jog ji veikia tinkamai ir efektyviai. Mes nustatysime oro srauto kokybę, sureguliuosime sistemą ir užtikrinsime, kad ji atitinka visus oro ventiliavimo reikalavimus.

 • Mokymai ir palaikymas

Suteiksime jums išsamią informaciją apie jūsų pasirinkto rekuperatoriaus naudojimą ir priežiūrą. Mes taip pat teikiame nuolatinį techninį palaikymą, kad užtikrintume, jog jūsų rekuperatoriaus sistema veiktų patikimai ir ilgai.

mini rekuperatorius montavimas orotech.lt

Rekuperatorių montavimo procesas:

1. Susisiekite

Susisiekite telefonu +370 665 90951 arba užpildykite apačioje esančią formą ir gaukite mūsų atsakymą per 24 valandas.

2. Nemokama konsultacija

Siūlome individualias konsultacijas – kokią rekuperatorių sistemą pasirinkti priklausomai nuo patalpų ploto, norų ir biudžeto.

3. Atvykstame per 1-3 dienas

Gavę užklausą į Jūsų nurodytą vietą atvyksime apžiūrai, gyvai konsultacijai ar montavimui per artimiausias kelias darbo dienas.

4. Rekuperatorių montavimas

Įprastai per vieną dieną sumontuosime visą vėdinimo sistemą, ją ištestuosime ir apmokysime jus ja naudotis.

Susisiekite

  Kitos paslaugos

  konsultacijos

  Nemokamos konsultacijos

  kondicionierių montavimas

  Kondicionierių montavimas

  drėgmės surinkėjų nuoma

  Sausintuvų nuoma

  ozonatoriaus nuoma

  Ozonatorių nuoma

  pelėsio naikinimas

  Pelėsio naikinimas