Oro srendimų konsultavimas

Jeigu ieškote oro gerinimo sprendimo savo namams ar verslui, reikia atsižvelgti į tokius veiksnius kaip: patalpų dydis, paskirtis, montavimo galimybės, norimos funkcijos ir jūsų biudžetas. Galime nemokamai patarti koks oro gerinimo sprendimas tiktų konkrečiai jūsų atveju.

Esame ekspertų komanda, kuri specializuojasi oro kokybės gerinimo ir vėdinimo sprendimuose. Mūsų tikslas - padėti jums sukurti sveiką, švarią ir komfortišką aplinką, užtikrinant optimalią oro kokybę.

nemokamos oro gerinimo konsultacijos

Kreipkitės jeigu:

 • Jeigu planuojate naujos statybos projektą, būtina tinkamai suprojektuoti oro gerinimo sistemą. Konsultacijos su orotech.lt ekspertais padės jums pasirinkti optimalią ventiliacijos sistemą, nustatyti tinkamą oro srautų paskirstymo sistemą ir pasirinkti tinkamus detales priklausomai nuo reikalingos bazinės įrangos.

 • Renovuojant seną pastatą, gali būti poreikis atnaujinti arba pritaikyti oro gerinimo sistemą prie naujų poreikių. Konsultacijos padės identifikuoti esamas problemas, pateikti sprendimus oro srauto optimizavimui ir oro kokybės gerinimui.

 • Bloga oro kokybė: Jeigu pastebite, kad oras jūsų patalpose yra užterštas, pajutote kvėpavimo sutrikimus, alerginę reakciją ar jaučiate nemalonus kvapas, oro gerinimo konsultacijos gali padėti išsiaiškinti problemas ir pasiūlyti efektyvius sprendimus šios situacijos pagerinimui.

 • Dėl patalpų oro kenčia darbo našumas: Įmonėse, biuruose arba pramoninėse patalpose gali kilti poreikis pagerinti darbo vietos oro kokybę ir užtikrinti darbuotojų sveikatą bei komfortą. Oro gerinimo konsultacijos padės nustatyti specifinius poreikius, atlikti oro kokybės tyrimus ir pasiūlyti optimalius vėdinimo ir oro kokybės gerinimo sprendimus.
 • Turite specifinių reikalavimų: Kai kuriose srityse, tokiose kaip laboratorijos, sterilios patalpos ar specialios medicinos įstaigos, gali būti ypatingi oro gerinimo ir vėdinimo reikalavimai. Konsultacijos su specialistais padės identifikuoti tinkamus sprendimus ir įgyvendinti ES taikomus standartus.
oro srendimų konsultavimas

Padėsime su:

1. Oro sistemų projektavimu

Pasiūlysime jums optimalų oro gerinimo sistemos projektą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir pastato charakteristikas. Suteiksime rekomendacijas dėl tinkamų filtrų, ventiliacijos sistemų ir kitų oro valymo detalių.

2. Vėdinimo sistemų priežiūra

Teikiame periodinę vėdinimo sistemų priežiūrą, kurios metu atliekame būtinus priežiūros darbus, valome filtrus ir užtikriname sistemos efektyvumą. Taip pat galime atlikti reguliarius oro kokybės tyrimus.

3. Konsultacijomis ir patarimais

Jei turite klausimų apie oro gerinimo ir vėdinimo sistemas, mūsų ekspertai su malonumu jums padės. Siūlome individualias konsultacijas ir teikiame patarimus dėl oro kokybės gerinimo.

4. Oro kokybės tyrimais

Mūsų ekspertai atliks išsamią oro kokybės analizę jūsų patalpose arba pastate. Remdamiesi gautais rezultatais, mes galėsime nustatyti esamus problemų šaltinius ir pasiūlyti tinkamus sprendimus.

Susisiekite

  Kitos paslaugos

  drėgmės surinkėjų nuoma

  Sausintuvų nuoma

  ozonatoriaus nuoma

  Ozonatorių nuoma

  kondicionierių montavimas

  Kondicionierių montavimas

  rekuperatorių montavimas

  Rekuperatorių montavimas

  pelėsio naikinimas

  Pelėsio naikinimas