Rodoma 1–18 iš 36

Mini rekuperatoriai

Mini rekuperatorius yra mažas, tačiau efektyvus įrenginys butui ar namui, skirtas oro ventiliavimui ir kondensavimui mažesnėse patalpose. Jo veikimo principas toks pat, kaip ir įprastų rekuperatorių – išnaudoti patalpos orą su jame esančia šiluma ir ją atiduoti ištraukiamam orui iš lauko, t.y efektyviai vėdinti neatšaldžius patalpų.

Vasaros metu nereikia atidarinėti langų, nes yra išlaikoma optimali vėsos temperatūra patalpoje ar kambariuose. Mini rekuperatoriai yra žymiai efektyvesni nei paprastos vėdinimo sistemos, yra lengvai montuojami bei prižiūrimi. Susisiekite nemokamai konsultacijai, padėsime išsirinkti rekuperacinę sistemą atitinkančia jūsų poreikius arba puslapio apačioje skaitykite daugiau apie mini rekuperatorius.

Mini rekuperatoriai

Mini rekuperatorius Awenta HRV100P su šilumokaičiu

Original price was: 332,00 €.Current price is: 210,00 €.

Mini rekuperatorius Awenta HRV125P su šilumokaičiu

Original price was: 399,00 €.Current price is: 235,00 €.

Mini rekuperatorius SOLO RA1-35-9P

Original price was: 192,89 €.Current price is: 169,00 €.

Ventiliatorius Twinfresh Comfo RA-25 su šilumokaičiu

Original price was: 279,83 €.Current price is: 251,85 €.

Ventiliatorius Twinfresh Comfo RA1-25

Original price was: 296,23 €.Current price is: 266,61 €.

Ventiliatorius Twinfresh Comfo RA1-25 su šilumokaičiu

Original price was: 296,23 €.Current price is: 266,61 €.

Kaip veikia mini rekuperatorius?

Mini rekuperatoriai, dar vadinami sieniniais rekuperatoriais dažniausiai statomi mažiausiai du arba daugiau, vienas traukia orą iš patalpos, o kitas tiekia gryną pašildytą orą iš lauko, šiluma ir šaltis atiduodamas į šilumokaitį kuris užtikrina nuolatinį temperatūros perdavimo procesą. Šie prietaisai turi oro filtrą, valantį patalpų orą nuo dulkių, pelėsių sporų, žiedadaulkių ir kitų teršalų.

Kokiais atvejais yra pasirenkamas mini rekuperatorius?

Mini rekuperatorius dažniausiai statomas po renovacijos, kuomet namai tampa žymiai sandaresni, pasikeitus langus į naujus, taip pat užtikrinančius sandarumą arba ieškant pigesnės efektyvios alternatyvos. Tačiau dažnai dėl sandarumo kyla perteklinė drėgmė, o dėl menko vėdinimo atsiranda pelėsio problema.

Norint įsirengit centralizuotą rekuperaciją, reikia numatyti ir skirti vietą įrenginiui, kolektoriams, ortakiams, todėl viską sutalpinti tampa nemenkas iššūkis, taip pat kaina už tokią rekuperacinę sistemą yra didesnė nei reikia vėdinimui užtikrinti mažesnėse (iki 100m2) patalpose. Todėl mini rekuperatorius yra itin populiarus ir greitas sprendimas tokiais atvejais.

Kokias pagrindines funkcijas turi mini rekuperatoriai?

Mini rekuperatoriai yra populiarūs butuose arba senesnės statybos butuose, kanceliarinėse patalpose, nedideliuose viešbučiuose ar hoteliuose, visur, kur nėra centralizutos vėdinimo sistemos ir nėra įmanoma jos integruoti dėl techinių ar biudžeto klausimų. Jie padeda užtikrinti atmosferos komfortą bei taupo energiją. 

Toks sieninis rekuperatorius yra patogiai valdomas nuotoliniu būdu ar per wifi naudojant mobiliąją aplikaciją. Galima pasirinkti skirtingus veikimo režimus, laiką, atostogų režimą ir t.t. Be elektros suvartojimo, filtravimo funkcijų taip pat labai svarbus ir garso lygis, ypatingai jeigu mini rekuperatorius bus montuojamas miegamajame ar svetainėje, kur praileidžiama daugiausiai laiko. Todėl vertėtų rinktis kuo tylesnį, tačiau kitomis savybėmis neprastesnį mini rekuperatorių.

Populiariausi mini rekuperatoriai

Populiariausi mūsų mini rekuperatorių modeliai yra BLAUBERG VENTO EXPERT A50, juose yra naudojamas efektyvus šiašiakampių angų keraminis šilumokaitis, drėgmės jutiklis, yra automatinė užsklanda bei elektros variklis su sparnuote iš lauko pusės, kas lemia tylesnį rekuperatoriaus veikimą.

Taip pat papildomas apdailinis dangtelis su sandarinimu, kad nesinaudodami galėtumėte rekuperatorių išjungti ir sandariai uždaryti ortakį. Lauko dangteliai mini rekuperatoriuose yra su priešvėjine apsauga nuo kritulių, sumažinančia tiesioginio oro srauto patekimą į patalpas dėl stipraus vėjo ir šalto oro lauke.

Mini rekuperatorių kaina

Mini sieninis rekuperatorius įprastai visuomet kainuos mažiau, nei įprastas rekuperatorius, nes dėl decentralizuotos sistemos, jam nereikia vedžioti ortakių po patalpas. Sieniniai rekuperatoriai gali būti dviejų tipų: su keramikiniu arba plokšteliniu šilumokaičiu.

Plokštelinis šilumokaitis užtikrina šilumos mainus nuolatos, o esant keramikiniam šilumokaičiui, mini rekuperatorius dalį laiko ištraukinėja orą iš patalpų bei įšildo keramiką, ir tuo tarpu kitą dalį laiko tiekia orą į patalpas paimdamas šilumą nuo keramikos. Tai itin efektyvus energijos mainų perdavimo būdas taupantis energiją bei tinkantis mūsų klimatui.

Mini rekuperatorių montavimas

Mini rekuperatoriai montuojami ant sienų, nugarinėje dalyje išgęžus vieną ar kelias angas, kad būtų galimybė vienu metu imti gryną ir šalinti nešviežią orą. Jiems nereikalingi ortakiai bei sklendžių valdyo sistemos, todėl montavimas yra paprastas ir greitas. 

Taip pat montuojant nėra reikalingas kaimynų sutikimas. Vidutiniškai viename objekte įrengti mini rekuperatorių vėdinimo sistemą užtrunka nuo 2 iki 4 valandų. Jeigu turite klausimų dėl mini rekuperatorių montavimo, ar kitų specifikų susijusių su šiais prietaisais - galite kreiptis į mūsų komandą. Padėsime išsirinkti tinkamą sprendimą, konsultuosime ir sumontuosime.