Oro vėsintuvai

Mobilūs oro vėsintuvai dažniausiai naudojami tiek atvirose tiek uždarose patalpose iki ~40m2. Veikimo metu karštas oras juda į vėsintuvą, o priekinėje korpuso dalyje jis išpučia atvėsintą, drėgnesnį orą. Jie lengvi, nesunkiai mobilizuojami iš vienos vietos į kitą. Oro vėsintuvai tinkami visiems vartotojams, nuo vaikų iki alergijas turinčių žmonių. Mūsų asortimente rasite aukštos kokybės oro vėsintuvus, užtikrinančius vėsų, gaivų bei tinkamai drėkinamą orą patalpose.

Oro vėsintuvai

Optimali aplinkos temperatūra užtikrina produktyvumą ir puikią fizinę savijautą. Tai svarbu tiek dirbant, tiek poilsiaujant. Šiltuoju metu alinanti karšta temperatūra gali būti itin varginanti ir kelianti iššūkius kaip pailsėti ir kaip atrasti jėgų efektyviai darbuotis patalpoje. Tokiais atvejais į pagalba gali ateiti oro vėsintuvai, užtikrinantys gaivų ir komfortišką orą jūsų aplinkoje.

Oro vėsintuvas – kokį pasirinkti?

Priešingai nei oro kondicionierius, oro vėsintuvas turi specialų vandens bakelį, kurį naudoja patalpų vėsinimui bei drėgmės sukūrimui. Šioje talpoje taip pat galima naudoti ledo kameras, ledo kubelius. Toks oro vėsintuvas su vandeniu patalpas gali atvėsinti net iki 5 laipsnių.

Renkantis reikėtų atsižvelgi į erdvę, kurioje jis stovės, ar tinka prie dizaino, ar turėtu būti su stovu, ar be jo, taip pat pagrindinis aspektas – galingumas, mažesnėms patalpoms nebūtinas itin galingas vėsintuvas norint pasiekti vėsa pakankmai greitai. Taip pat, jeigu naudosite ne vienoje vietoje, primontuoti ratukai palengvintų vėsintuvo travnsportavimą iš vienos vietos į kitą.

Taip pat, galbūt jums yra aktualu, jog nešiojamas vėsintuvas orą ne tik vėsintų, bet ir papildomai valytų? Be integruotų filtrų, valančių orą, taip pat galima įsigyti oro vėsintuvą Brezza FRE125, kuris turi UV lempą, sterilizuojančią vandenį, bei įmontuotą jonizatorių, naikinantį bakterijas, virusus bei pelėsio sporas, tai idealiai tinkantis variantas alergiją turintiems žmonėms.

Kokia yra oro vėsintuvų kaina?

Mūsų el.parduotuvėje vienas iš populiariausių yra  oro vėsintuvas Trotec PAE 51, kuris nesiekia 300 EUR kainos yra tinkamas net iki 60m2 patalpoms ir turi itin didelį 20l baką. Šis, aukštos kokybės įrenginys generuoja stiprų 661m3/val oro srautą bei 2l/val drėkinimo našumą, taip pat valo orą nuo dulkių, žiedadulkių, gyvūnų plaukų. Patogus valdymo pultelis, laikmačio režimas užtikrina efektyvų vėdinimą bei vėsinimą vasarą, o žiemą – drėkinimą.

Darbo aplinkoje bei pramonėje naudojamas oro vėsintuvas ECO FRESH AIR FREE12000 idealiai tinka 200-250m2 patalpoms. Įrenginys nenaudoja kompresoriaus, kaip tą daro oro kondicionierius, todėl oras atvėsinamas labai nebrangiai, tereikia pripildyti vandens, pastatyti šalia atvirų durų ar lango ir mėgautis gaiviu vėsiu oru. Visos funkcijos valdomos nuotoliniu pulteliu arba skaitmeniniame ekrane. Be viso to, šis vėsintuvas taip pat UV spinguliais valo orą nuo bakterinio poveikio.

Kuo skiriasi oro vėsintuvas nuo mobilaus oro kondicionieriaus?

Abu įrenginiai pasižymi patogiu naudojimu, tačiau lyginant su vėsintuvu, mobilaus kondicionieriaus kaina dažniausiai bus šiek tiek didesnė, tačiau tai yra dėl to, jog kondicionieriai įprastai yra galingesni už vėsintuvus. Taip pat jie turi daugiau funkcijų, tačiau kambario vėsintuvą galima įsigyti už kur kas mažesnę kainą, tačiau nebūtina permokėti, jeigu vėsinamas patalpų plotas yra nedidelis ir nėra rizikos atsirasti pelėsiui.

Vienas dalykas į kurį reikia atkreipti dėmesį – vėsintuvai reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros, nes reikia reguliariai papildyti vandens bakelį ledu arba vandeniu. Tačiau jeigu turite mažą santykinės oro drėgmės lygi patalpose, ar, turite kūdikį, tuomet oro vėsintuvas yra geras variantas užtikrinant komfortiškai drėgną bei vėsią aplinką.

Nežinote kuris oro vėsintuvas tinka jūsų atveju?

Susisiekite su mūsų komanda šiuo telefono numeriu +37066590951 arba išsiųskite užklausą elektroniniu paštu šiuo adresu oras@orotech.lt. Padėsime išsirinkti tinkamą oro vėsintuvą pagal patalpos dydį, kainą ir norimus rezultatus.