Oro vėsintuvai

Mobilūs oro vėsintuvai dažniausiai naudojami tiek atvirose tiek uždarose patalpose iki ~60m². Veikimo metu karštas oras juda į vėsintuvą, o priekinėje korpuso dalyje jis išpučia atvėsintą, drėgnesnį orą. Jie lengvi, nesunkiai mobilizuojami iš vienos vietos į kitą. Oro vėsintuvai tinkami visiems vartotojams, nuo vaikų iki alergijas turinčių žmonių. Mūsų asortimente rasite aukštos kokybės oro vėsintuvus, užtikrinančius vėsų, gaivų bei tinkamai drėkinamą orą patalpose. Oro vėsintuvui išsirinkti naudokitės filtrais –  pasirinkite rekomenduojamą patalpų plotą. Taip pat, galite susisiekti su mūsų komanda, padėsime išsirinkti tinkamą įrenginį. 

Oro vėsintuvai

Oro vėsintuvas PELER 20

Original price was: 425,75 €.Current price is: 399,99 €.

Oro vėsintuvas PELER 4D

Original price was: 119,65 €.Current price is: 113,99 €.

Oro vėsintuvas PELER 6C + jonizavimas

Original price was: 250,00 €.Current price is: 237,99 €.

Oro vėsintuvas PELER TOWER + jonizavimas

Original price was: 279,25 €.Current price is: 265,99 €.

Optimali aplinkos temperatūra užtikrina produktyvumą ir puikią fizinę savijautą. Tai svarbu tiek dirbant, tiek poilsiaujant. Šiltuoju metu alinanti karšta temperatūra gali būti itin varginanti ir kelianti iššūkius kaip pailsėti ir kaip atrasti jėgų efektyviai darbuotis patalpoje. Tokiais atvejais į pagalba gali ateiti oro vėsintuvai, užtikrinantys gaivų ir komfortišką orą jūsų aplinkoje.

Kokį oro vėsintuvą pasirinkti?

Priešingai nei oro kondicionierius, oro vėsintuvas turi specialų vandens bakelį, kurį naudoja patalpų vėsinimui bei drėgmės sukūrimui. Šioje talpoje taip pat galima naudoti ledo kameras, ledo kubelius. Toks oro vėsintuvas su vandeniu patalpas gali atvėsinti net iki 5 laipsnių.

Mažesnėms patalpoms oro vėsintuvas Peller 6C- renkantis reikėtų atsižvelgi į erdvę, kurioje jis stovės, ar tinka prie dizaino, ar turėtu būti su stovu, ar be jo, taip pat pagrindinis aspektas – galingumas, mažesnėms patalpoms iki 20 m² nebūtinas itin galingas vėsintuvas norint pasiekti vėsa pakankmai greitai, šis modelis yra ir galingas ir turi vieną ypatybę - jonizavimo tenchologijos pagalba valo patalpos ora.

Didesnėms patalpoms mobilus oro vėsintuvas Trotec PAE 49 - skleidžia gaivų ir vėsinantį orą net iki 10 valandų su vieną kartą užpildytu vandens rezervuaru. Galingas, didelio našumo įrenginys vėsa aprūpins namų, biuro ar kitos paskirties patalpas, kurių dydis iki 60 m².

Oro vėsintuvas Brezza FRE125 su valymo funkcija -  be integruotų filtrų, valančių orą galima įsigyti vėsintuvą, kuris turi UV lempą, sterilizuojančią vandenį, bei įmontuotą jonizatorių, naikinantį bakterijas, virusus bei pelėsio sporas, tai idealiai tinkantis variantas alergiją turintiems žmonėms.

Darbo aplinkai ir pramonei oro vėsintuvas ECO FRESH AIR FREE12000 - idealiai tinka 200-250m2 patalpoms. Įrenginys nenaudoja kompresoriaus, kaip tą daro oro kondicionierius, todėl oras atvėsinamas labai nebrangiai, tereikia pripildyti vandens, pastatyti šalia atvirų durų ar lango ir mėgautis gaiviu vėsiu oru. Visos funkcijos valdomos nuotoliniu pulteliu arba skaitmeniniame ekrane. Be viso to, šis vėsintuvas taip pat UV spinguliais valo orą nuo bakterinio poveikio.

Populiariausias mūsų parduotuvės oro vėsintuvas Trotec PAE 51 - nesiekia 300 EUR kainos yra tinkamas net iki 60m2 patalpoms ir turi itin didelį 20l baką. Šis, aukštos kokybės įrenginys generuoja stiprų 661m3/val oro srautą bei 2l/val drėkinimo našumą, taip pat valo orą nuo dulkių, žiedadulkių, gyvūnų plaukų. Patogus valdymo pultelis, laikmačio režimas užtikrina efektyvų vėdinimą bei vėsinimą vasarą, o žiemą – drėkinimą.

Kuo skiriasi oro vėsintuvas nuo mobilaus oro kondicionieriaus?

Abu įrenginiai pasižymi patogiu naudojimu, tačiau lyginant su vėsintuvu, mobilaus kondicionieriaus kaina dažniausiai bus šiek tiek didesnė, tačiau tai yra dėl to, jog kondicionieriai įprastai yra galingesni už vėsintuvus. Taip pat jie turi daugiau funkcijų, tačiau kambario vėsintuvą galima įsigyti už kur kas mažesnę kainą, tačiau nebūtina permokėti, jeigu vėsinamas patalpų plotas yra nedidelis ir nėra rizikos atsirasti pelėsiui.

Vienas dalykas į kurį reikia atkreipti dėmesį – vėsintuvai reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros, nes reikia reguliariai papildyti vandens bakelį ledu arba vandeniu. Tačiau jeigu turite mažą santykinės oro drėgmės lygi patalpose, ar, turite kūdikį, tuomet oro vėsintuvas yra geras variantas užtikrinant komfortiškai drėgną bei vėsią aplinką.

Nežinote kuris oro vėsintuvas tinka jūsų atveju?

Susisiekite su mūsų komanda šiuo telefono numeriu +37066590951 arba išsiųskite užklausą elektroniniu paštu šiuo adresu oras@orotech.lt. Padėsime išsirinkti tinkamą oro vėsintuvą pagal patalpos dydį, kainą ir norimus rezultatus.