Drėgmės surinkėjų nuoma

Jei kovojate su drėgme savo namuose ar verslo patalpose, mes galime pasiūlyti efektyvų ir patikimą drėgmės surinkėjo nuomą. Išsamiu pasiūlymu ir konsultacija galime padėti jums pasirinkti tinkamą drėgmės surinkėją ir užtikrinti sveiką ir sausą aplinką jūsų patalpose.

Mūsų ekspertai padės jums suprasti skirtingų drėgmės surinkėjų tipų privalumus ir veikimo principus. Atsižvelgsime į jūsų patalpų dydį, drėgmės lygį ir kitus veiksnius, kad galėtume pasiūlyti optimalų drėgmės surinkėją jūsų konkrečiam atvejui.

drėgmės surinkėjas nuoma orotech.lt
 • Jei planuojate naujos statybos projektą, būtina tinkamai suprojektuoti oro gerinimo sistemą. Konsultacijos su oro gerinimo ekspertais padės jums pasirinkti optimalią ventiliacijos sistemą, nustatyti tinkamą oro srauto gryninimo sistemą ir pasirinkti tinkamus filtrus.

 • Renovuojant seną pastatą, gali būti poreikis atnaujinti arba pritaikyti oro gerinimo sistemą prie naujų poreikių. Konsultacijos padės identifikuoti esamas problemas, pateikti sprendimus oro srauto optimizavimui ir oro kokybės gerinimui.

 • Bloga oro kokybė: Jei pastebite, kad oras jūsų patalpose yra nešvarus, kvėpavimo sutrikimai, alergijos ar nemalonus kvapas, oro gerinimo konsultacijos gali padėti išsiaiškinti problemas ir pasiūlyti efektyvius sprendimus šios situacijos pagerinimui.
 • Dėl patalpų oro kenčia darbo našumas: Įmonėse, biuruose arba pramoninėse aplinkose gali kilti poreikis pagerinti darbo vietos oro kokybę ir užtikrinti darbuotojų sveikatą bei komfortą. Oro gerinimo konsultacijos padės nustatyti specifinius poreikius, atlikti oro kokybės tyrimus ir pasiūlyti optimalius vėdinimo ir filtravimo sprendimus.
 • Turite specifinių reikalavimų: Kai kuriose srityse, tokiose kaip laboratorijos, švarios patalpos ar specialios medicinos įstaigos, gali būti ypatingi oro gerinimo ir vėdinimo reikalavimai. Konsultacijos su specialistais padės identifikuoti tinkamus sprendimus ir įgyvendinti reikiamus standartus.

DRĖGMĖS SURINKĖJŲ NUOMOS KAINOS:

PRO džiovinimo komplektasLaikotarisKaina
 • Drėgmės surinkėjas TTK 171 ECO (našumas 52l/para) 
 • 2 vnt. kvarciniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai Kumtel LX – 2820 M
 • Grindinis ventiliatorius Trotec TVM 18
 • Nuvedimo žarnelė, talpa, drėgmės matuoklis bei automatinis termostatas
7-14d9e/para
 14-30d8e/para
 30d+7e/para
   
MINI džiovinimo komplektasLaikotarisKaina
 • Drėgmės surinkėjas TTK 171 ECO (našumas 52l/para) 
 • Kvarcinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas Kumtel LX – 2820 M 
 • Nuvedimo žarnelė, talpa, drėgmės matuoklis bei automatinis termostatas
7-14d8e/para
 14-30d6.5e/para
 30d+5e/para
   
TIK surinkėjasLaikotarisKaina
 • Drėgmės surinkėjas TTK 171 ECO (našumas 52l/para)
7-14d6.5e/para
 14-30d5e/para
 30d+3.5e/para
   

Su oro vėdinimu, bei bendro mikroklimato palaikymu dirbame jau ne vienerius metus ir iš patirties žinome efektyviausius drėgmės surinkimo sprendimus, todėl siūlome kelis pagrindinius komplektus, kurių dėka drėgmę surinksite žymiai greičiau bei patogiau. Vokiškas TTK 171 ECO drėgmės surinkėjas gali surinkti net 52 litrus vandens per parą tiekdamas 350m3/val oro srovę. Šis drėgmės surinkėjas turi integruotą valandų skaitiklį, vandens nuvedimo sistemą, bei yra itin ekonomiškas naudojant nepertraukiamam sausinimui.

Džiovinimo procesui efektyvinti yra labai svarbi temperatūra, pakėlus patalpos temperatūra +25/26, drėgmės surinkimą galima patrigubinti, o papildomai naudojamas galingas ventiliatorius Trotec TVM 18 padeda surinkti susidariusį kondensata nuo džiovinamo paviršiaus dar efektyviau.

Jūsų patogumui prie komplekto nemokamai pridedame automatinį termostatą, kad nereikėtų nuolatos prižiūrėti kaitinimo šaltinių ir galėtumėte jaustis saugiai tuomet, kai jūsų nėra objekte, taip pat papildomą bakelio talpą su vandens nuvėdimo šlangele, jeigu nėra galimybės nuvesti tiesiogiai į kanalizaciją. Paskambinkite mūsų specialistams ir sužinokite efektyviausia ir greičiausią džiovinimo būdą bei džiovinimo komplekto išdėstymą patalpoje.

Susisiekite

  Kitos paslaugos

  konsultacijos

  Nemokamos konsultacijos

  ozonatoriaus nuoma

  Ozonatorių nuoma

  kondicionierių montavimas

  Kondicionierių montavimas

  rekuperatorių montavimas

  Rekuperatorių montavimas

  pelėsio naikinimas

  Pelėsio naikinimas

  Krepšelis
  Prisijungti

  No account yet?