Dažniausiai užduodami klausimai

Ar siūlote konsultacijas dėl oro valymo sprendimų pritaikymo konkrečioms patalpoms?

Taip, siūlome konsultacijas dėl oro valymo sprendimų pritaikymo konkrečioms patalpoms. Mūsų specialistai gali padėti išsirinkti tinkamą oro valymo įrangą pagal Jūsų poreikius ir patalpos charakteristikas.

Kiek kainuoja oro valymo įrangos įrengimas ir priežiūra?

Oro valymo įrangos įrengimo ir priežiūros kainos gali skirtis priklausomai nuo įrangos tipo, sudėtingumo ir dydžio. Įrenginių ir montavimo kainos gali skirtis ir daugiau nei kelis kartus priklausomai nuo jūsų situacijos. Geriausia susisiekti su orotech.lt tiesiogiai ir gauti informaciją apie konkrečias kainas bei pasiūlymus.

Kokie yra orotech.lt kontaktiniai duomenys ir darbo laikas?

Galite susisiekti telefonu +370 665 90951 arba el paštu oras@orotech.lt.

Dirbame darbo dienomis 9 - 19 valandomis.

Kokie yra pagrindiniai oro rekuperatoriaus veikimo principai?

Oro rekuperatorius veikia pagal šilumos mainų principą. Pagrindinis veikimo principas yra tai, kad jis sugeria išorės orą ir grąžina jį į patalpą, tuo pačiu pašalindamas per rekuperatorių išskirtas teršalas ir išlaikydamas tinkamą oro srautą. Oro rekuperatorius turi du kanalus - šviežio oro ir išmetamo oro kanalus. Per šiuos kanalus einantys srautai nesimaišo, bet keičia šilumą per mainų paviršius, kurie gali būti specialūs rekuperatoriaus šilumos siūlai arba plokštės. Tai leidžia perkelti šilumą iš vieno oro srauto į kitą, padidinant energijos efektyvumą ir išlaikant tinkamą temperatūrą patalpoje.

Kaip veikia kondicionierius?

Kondicionierius veikia pagal šilumos siurblio principą. Jis naudoja specialų šaldymo agentą, kuris cirkuliuoja per kondicionieriaus vamzdžius ir keičia būseną iš skysčio į dujinę formą ir atvirkščiai. Veikimo metu kondicionierius sugeria orą iš patalpos ir per kondensatorių perduoda šilumą iš vidaus patalpos į išorę. Kartu kondicionierius pašalina drėgmę iš oro patalpoje, kuri kondensuojasi ant kondensatoriaus. Šaldymo agentas tada cirkuliuoja per kompresorių, kur jis sugrįžta į skysčio būseną ir pradedamas naujas šilumos perdavimas ciklas.

Kondicionierius gali veikti ir atvirkščiai, t. y. šildyti orą šaltuoju metų laiku. Tai įmanoma dėl to, kad šilumos siurblio principas leidžia jį veikti abiem kryptimis, priklausomai nuo pageidaujamos temperatūros patalpoje.

Kokie yra svarbiausi faktoriai, kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis kondicionierių?

Renkantis kondicionierių, yra keli svarbūs faktoriai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti:

  1. Patalpos dydis: Pirmas svarbus faktorius yra patalpos dydis. Skirtingi kondicionieriai turi skirtingą galios ir oro srauto stiprumą, todėl svarbu pasirinkti kondicionierių, kuris gali efektyviai atvėsti arba pašildyti jūsų patalpą.

  2. Efektyvumo klasė: Kondicionieriai turi efektyvumo klasifikacijas, kurios rodo, kiek energijos jie sunaudoja atvėsindami ar šildydami patalpą. Efektyvesni kondicionieriai gali būti brangesni, tačiau jie ilgalaikėje perspektyvoje gali padėti sutaupyti energijos sąnaudas.

  3. Montavimo būdas: Kondicionieriai gali būti dalijami (įrengiami tik vienoje patalpoje) arba centralizuoti (įrengiami visame pastate su oro kanalais). Svarbu pasirinkti kondicionierių, kuris atitinka jūsų montavimo galimybes ir poreikius.

  4. Oro valymo funkcijos: Kai kurie kondicionieriai turi papildomas funkcijas, tokias kaip oro valymas nuo dalelių, bakterijų ar alergenų.

Krepšelis
Prisijungti

No account yet?