Kondicionierių montavimas

Teikiame profesionalų kondicionierių montavimo paslaugas jūsų patalpose. Mūsų patyrusi komanda suteiks jums patarimų koks kondicionierius tinka jūsų atveju ir padės jums suprasti, kaip jis veikia.

Mes atsižvelgiame į jūsų patalpų dydį, naudojimo paskirtį ir specifinius reikalavimus, kad galėtume suteikti jums optimalų kondicionieriaus pasirinkimą ir montavimo paslaugas.

Pasitikėkite mūsų patirtimi ir žiniomis, kad galėtumėte mėgautis optimaliu temperatūriniu komfortu savo namuose.

kondicionierių montavimas orotech.t
kondicionieriaus montavimas orotech.lt

Kaip atrodo kondicionieriaus montavimas:

1. Oro sistemų projektavimas

Susisiekite telefonu +370 665 90951 arba užpildykite apačioje esančią formą ir gaukite mūsų atsakymą per 24 valandas.

2. Nemokama konsultacija

Siūlome individualias konsultacijas – kokią kondicionierių sistemą pasirinkti priklausomai nuo patalpų ploto, norų ir biudžeto.

3. Atvykstame per 1-3 dienas

Gavę užklausą į Jūsų nurodytą vietą atvyksime apžiūrai, gyvai konsultacijai ar montavimui per artimiausias kelias darbo dienas.

4. Kondicionierių montavimas

Įprastai per vieną dieną sumontuosime visą vėdinimo – kondicionavimo sistemą, ją ištestuosime ir apmokysime ja naudotis.

Konsultacijos ir planavimas

Jei dar nesate tikri, kokio tipo ar modelio kondicionierius būtų tinkamas jūsų patalpoms, mūsų ekspertai gali jums padėti. Mes suteiksime profesionalias konsultacijas ir padėsime jums suprasti skirtingų kondicionierių tipų privalumus ir trūkumus, energijos efektyvumo reikalavimus ir optimalų vietos pasirinkimą montavimui.

Kondicionierių remontas

Jei jūsų kondicionierius sugedo arba nustojo veikti, mes suteikiame greitą ir patikimą kondicionierių remonto paslaugą. Mūsų kvalifikuoti specialistai atliks išsamią gedimų diagnostiką ir atstatys jūsų kondicionieriaus optimalų veikimą. Naudojame tik aukštos kokybės dalis ir turime įrankius, reikalingus veiksmingam remontui.

Susisiekite

  Kitos paslaugos

  drėgmės surinkėjų nuoma

  Sausintuvų nuoma

  ozonatoriaus nuoma

  Ozonatorių nuoma

  konsultacijos

  Nemokamas konsultacijos

  rekuperatorių montavimas

  Rekuperatorių montavimas

  pelėsio naikinimas

  Pelėsio naikinimas