Infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra vienas iš ekonomiškiausių ir efektyviausių sprendimų apšildyti norimas patalpas. Tokio tipo prietaisai sušildo žmones ir objektus, ne pačią patalpą, todėl šiluma, sugeneruota įprastos šildymo sistemos ar prietaiso gali būti nesunkiai išsklaidoma skersvėjo, o infraraudonųjų spindulių teikiama šiluma lieka viduje, nes objektai, tiesiogiai absorbuojantys šilumą, ją atiduoda atgal į aplinka. Tokie šildytuvai itin evektyvūs šildant tikslinius plotus ar vietoves.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvų tipai

Yra keletas skirtingų tipų šildytuvų kurie yra naudojami skirtingoms reikėms. Pavyzdžiui, kvarciniai arba dujiniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai dažniausiai naudojami didesnėms patalpoms apšildyti, nes gali sugeneruoti didelį kiekį šilumos, todėl yra populiarūs lauke, pramonės patalpose, garažuose, didesniuose sandeliuose.

Tuo tarpu anglies pluošto, keramikiniai arba halogeniniai šildytuvai tinka tiek mažoms, buitinėms ar komercinėms patalpoms šildyti, tačiau yprastai yra mažesnio galingumo ir labiau tinkami šildyti ribotą plotą.

Anglies pluošto šildytuvai turi specialius elementus kurie greitai šildo ir išspinduliuoja šilumą, tokie šildytuvai yra montuojami ant sienų, lubų, jų dizainas dažniausiai yra patrauklus ir kabinamas tokiose vietose kaip virtuvė, miegamasis, mažesni biurai.

Keramikiniai šildytuvai dažniausiai naudojami vietiniam šildymui mažose erdvėse, tokiose kaip individualios darbo vietos patalpų viduje ar lauke, lauko prekybvietėse.

Ar infraraudonųjų spindulių šildytuvai kenkia sveikatai?

Tinkamai naudojant ir laikantis saugumo priemonių, infraraudonieji spinduliai neturi jokios neigiamos įtakos žmogaus organizmui. Infraraudonieji spinduliai yra natūrali šilumos forma, panaši į saulės spindulius, tačiau mažesnio intensyvumo. Netgi priešingai, šie šildytuvai, skirtingai nei tradicinės šildymo sistemos neveikia oro cirkuliaciją, nekelia į orą dulkių ir taip greitai neišsausina šildomos patalpos.

Pagrindinės atsargumo priemonės turi būti taikomos aplinkiniams obektams, į kuriuos nukreiptas šildytuvas šiuo gali smarkiai įkaitinti.

Kokie yra infraraudonųjų spindulių šildytuvų atsiliepimai?

Infraraudonųjų spindulių šildytuvų atsiliepimai internete yra geresni nei kitų šildymo prietaisų, kaip, tarkime dujinių ar benzininių šildytuvų, kurie eikvoja papildomus materinius šaltinius šildymui, taip pat jie efektyviau tausoja elektros energiją nei įprasti elektriniai šildytuvai (sutaupo iki 30% elektros energijos).

Prekiaujame kokybiškais infra spindulių šildytuvais lauko ir uždarų patalpų šildymui. Profesionali įranga bendram, atskirų zonų, mažesnės ir didesnės erdvės apšildymui. Mūsų produkcija pasižymi ilgaamžiu ir patikimu naudojimu, patogiu valdymu bei tvirta konstrukcija su mažu elektros energijos suvartojimu. Susisiekite konsultacijai ir padėsime jums išsirinkti.