Susipažinkite su OroTech

Esame dinamiška ir inovatyvi komanda, kurios pagrindinis tikslas - teikti individualius, kiekvienam klientui pritaikytus oro gerinimo, kondicionavimo ir šildymo sprendimus. Susisiekite su mumis ir sužinokite kurio gamintojo įrenginiai tinkamiausi būtent jūsų atveju.

Konsultacija -> Produktų pristatymas -> Įrengimas

apie orotech e1690466712280

Produktai ir paslaugos

Siūlome vieną plačiausių oro gerinimo, kondicionavimo ir šilumos siurbliaių asortimentą, pritaikytą gyvenamiesiems namams. Visi mūsų produktai kruoščiai atrinkti tik iš patikimų gamintojų, kurie užtikrina ilgaamžiškumą ir efektyvumą. Mūsų ekspertų komanda padės jums atrasti patį geriausią sprendimą ir užtikrins tinkamą įrenginio montavimą bei palaikymą.

Mūsų konsultacijos visada nemokamos.

Dėkojame už pasitikėjimą:

Kodėl OroTech?

  1. Patirtis ir profesionalumas: Turime 10+ metų patirtį šioje srityje ir nuolat tobuliname savo žinias, siekdami suteikti jums geriausią patirtį.

  2. Aukštos kokybės produktai: Dirbame tik su patikimiausiais ir inovatyviausiais gamintojais. Gausite aukščiausios kokybės produktus savo kainos kategorijoje.

  3. Individualus požiūris: Kiekvienas jūsų esate unikalus, todėl gausite individualią ir jums pritaikytą ekspertinę konsultaciją oro gerinimo klausimais.

  4. Klientų pasitenkinimas: Mums labai svarbus kiekvieno kliento lūkesčių išpildymas. Norime sukurti tvarius, ilgalaikius santykius su klientais, todėl skirsime jums maksimalų dėmesį viso bendradarbiavimo metu.

Simas Jankauskas
Simas Jankauskas
2023-07-20
Rekomenduoju, laiku atvyko sumontuoti, kas patiko tai, kad visus darbus atliko tvarkingai ir švariai, sėkmės.
Paulius A.
Paulius A.
2023-07-18
Puikiai parinkta kondicionavimo sistema ir sumontuota, aciu vyrams
Lilija S
Lilija S
2023-07-17
Greitai sukasi vyrai, konsultuoja ir prižiūri. Rekuperatorius veikia puikiai
Emilija Linkevičiūtė
Emilija Linkevičiūtė
2023-07-14
Ieškojomės pramoninio oro valytuvo, OroTech komanda puikiai pakonsultavo ir padėjo išsirinkti tinkamą variantą, ačiū!
Sonata Bagočiūnaitė
Sonata Bagočiūnaitė
2023-07-14
Labai rekomenduoju visą OroTech komandą, žmonės išmanantys savo darbą, puikiai pakonsultuoja ir pataria. Išsprendė pelėsio atsiradimo priežastis ir jį sunaikino, sutvarkė vėdinimą, pastatė vonios ištraukimo ventiliatorių. Ypatingas ačiū Edgarui, kuris iki galo įsigilino į problemą ir greitai ją sprendė!
Robertas Voroneckis
Robertas Voroneckis
2023-07-14
Dėkoju už išrinką rekuperatorių bei jo operatyvų sumontavimą. Draugiškas, savo darbą išmanantis kolektyvas, rekomenduoju.