Pelėsio naikinimas

Jeigu jums kelia nerimą pastebėtas pelėsis savo namuose ar verslo patalpose, svarbu imtis veiksmų kuo greičiau. Pelėsis gali ne tik sugadinti jūsų turimą turtą, bet ir sukelti sveikatos problemas, tokias kaip kvėpavimo sutrikimai ir alergijos.

Mūsų įmonės siūlomas profesionalus ir efektyvus pelėsio naikinimas padės jums atsikratyti pelėsio problemos jūsų gyvenamose ar komercinėse patalpose. Mes naudojame pažangius ir saugius pelėsio naikinimo metodus, kad užtikrintume gerą rezultatą ir mažiausią riziką jūsų sveikatai.

pelėsio naikinimas orotech.lt

Turime patyrusių specialistų komandą, kurie gali efektyviai ir saugiai pašalinti pelėsį iš jūsų patalpų. Nesvarbu, ar tai yra namų virtuvė, vonios kambarys, biuro erdvė ar bet kokia kita vieta, mes turime žinių, įrangos ir patirties, kad greitai ir veiksmingai išspręstume su pelėsiu susijusius klausimus.

Pirmiausia atliksime patalpų tyrimą, kad nustatytume pelėsio mastą ir pobūdį. Remiantis šiais duomenimis, mes pritaikysime tinkamiausius metodus pelėsiui pašalinti. Naudojame itin efektyvias mechanines bei pramonines chemines medžiagas, kad užtikrintume efektyvų rezultatą ir tuo pačiu metu saugotume aplinką ir jūsų sveikatą.

Be to, mes ne tik pašalinsime pelėsį, bet ir imsimės prevencinių priemonių, kad užkirstume kelią pelėsiui atsirasti ateityje. Teikiame rekomendacijas dėl oro cirkuliacijos, drėgmės valdymo ir kitų svarbių veiksnių, kurie padės išvengti pelėsiui palankių sąlygų.

Viena pagrindinių pelėsio atsiradimo priežasčių yra prastas vėdinimas ir blogo oro kokybė. Kadangi užsiimame oro gerinimo sprendimų ir įrenginių prekyba, galėsite gauti visą sprendimą iš vienų rankų geresnėmis kainomis.

Mūsų pelėsio naikinimas yra pritaikytas visiems poreikiams, tiek individualiems, tiek verslo klientams. Atliekame pelėsio pašalinimą iš namų, butų, biurų, parduotuvių ir kitų patalpų. Dirbame su didesniais objektais, tokiais kaip viešbučiai ir ligoninės.

pelėsio valymas orotech.lt

OroTech pelėsio naikinimas

Jei pastebėjote pelėsį savo patalpose, nedelskite, nes pelėsio sporos plinta greitai, užkrėsdamos vis didesnį plotą, ypatingai esant tinkamoms sąlygoms. Susisiekite telefonu, arba atsiųskite nuotraukas įvertinimui užpildydami formą apačioje ir gaukite pasiūlymą per 24 val

Sveika ir saugi patalpa yra svarbi visiems, todėl pelėsio valymas yra būtinas. Užsisakykite mūsų pelėsio naikinimo paslaugas ir pasirūpinkite savo paties bei šeimos sveikata ir patalpų kokybe. Paslaugas teikiame Vilniuje bei Kaune.

Susisiekite dėl pelėsio naikinimo

  Kitos paslaugos

  drėgmės surinkėjų nuoma

  Sausintuvų nuoma

  ozonatoriaus nuoma

  Ozonatorių nuoma

  kondicionierių montavimas

  Kondicionierių montavimas

  rekuperatorių montavimas

  Rekuperatorių montavimas

  konsultacijos

  Konsultacijos