Informacija apie pristatymą

OroTech.lt elektroninėje parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną.

Nemokamas pristatymas

OroTech pristatymas visoje Lietuvoje yra nemokamas. Dėl paštomatams netinkamų mūsų parduodamų produktų išmatavimų, prekes įprastai pristatome kurjerių pagalba – su partneriais Venipak arba DPD.

Pristatome jums patogiu laiku

Dieną prieš prekių pristatymą, gausite žinutę su planuojamu pristatymo laiku. Pristatymo laiką galite nesunkiai pakoreguoti per kurjerių sistemą ar tiesiogiai susisiekę su kurjeriu. Prekes kurjeriai gali užnešti iki jūsų durų. Atvykimo dieną kurjeris susisieks su jumis ir praneš apie savo atvykimą.

pristatymas

Pristatymo terminai

OroTech internetinėje parduotuvėje, galite rasti daugelį oro gerinimo sprendimų ir įrengimų. Įprastai užtikriname greitus pristatymo terminus - tarp 1 – 3 darbo dienų. Retais atvejais, jei prekės pristatymas vėluotų – OroTech komanda įsipareigoja klientui tai pranešti iš anksto.

Užsakymo sekimas

Prekės statusą galite matyti savo asmeninėje paskyroje. Taip pat, pasikeičiant prekės statusui (gavus apmokėjimą, patvirtinus užsakymą ar išsiuntus prekę) visada informuosime jus el. paštu. Esant poreikiui, galime suteikti sekimo kodą, kad matytumėte, kurioje tiksliai vietoje šiuo metu yra užsakytas jūsų prekių krepšelis.

Norite grąžinti prekes?

Sužinokite daugiau čia.