Ozonatoriaus nuoma

Ozonatorius yra prietaisas, kuris gamina ir naudoja ozoną - stipri oksiduojanti, dezinfekuotanti medžiaga, pagrinde naudojama vandens bei oro valymui. Generatorius gamina dujas (O3), labai stiprų oksidatorių, galintį sunaikinti bet kokią bakteriją, virusą, puikiai naikina pelėsio sporas bei nemalonius kvapus. Tai padaroma ozono dujoms suskaidžius patogenų ląstelių sieneles. 

Ozonatoriaus nuoma yra puiki galimybė tiems, kurie nori naudoti šią priemonę trumpam laikui. Mes siūlome platus ozonatorių nuomos pasirinkimą, taigi galite pasirinkti tokią priemonę, kuri atitiktų Jūsų poreikius.

ozonatoriaus nuoma orotech.lt

Kodėl verta pasirinkti ozonatorių nuomą?

Orotech.lt siūlo itin efektyvų spredimą išozonuoti bet kokias patalpas iki 400m2. Siūloma ozono koncentracija, net 88g/val, pasiekiama pasitelkiant 3 ozono generatorius, kad būtų galima tolygiai paskirstyti dujas skirtingose patalpos vietose. Į lengvai transportuojamą komplektą įeina prailgintuvas su laikmačiu, bei ventiliatorius, padedantis ozono dujoms tolygiai pasiskirstyti ir pasiektie kiekvieną plyšį.

Ozonatorius tinka įvairioms situacijoms

 • namų oro valymas,
 • darbo patalpų, ofiso oro valymas,
 • nemalonių kvapų šalinimas,
 • kvapų šalinimas automobilyje,
 • patalpų dezinfekcija.

Rekomenduojamas ozonavimo laikas

40m2 – 15min

60m2 – 30min

80m2 – 45min

120m2 – 60min

150m2 – 70min

200m2 – 90min

250m2 – 110min

300m2 – 140min

350m2 – 180min

400m2 – 220min

Ozonatoriaus nuomos komplekto kainos

Para - 50 eur

3-7d. - 40 eur/d.

8-30d. - 25eur/d.

ozonatorius nuoma orotech.lt

Ką reiktų žinoti apie ozonatoriaus nuomą?

Po ozonavimo būtina išvėdinti patalpas. Ozonatorių veikimo metu patalpoje negali būti žmonių ir gyvūnų, taip pat reikia išnešti augalus. Net ir trumpam užeiti į patalpas kuriose ozonuojamas oras yra mirtinai pavojinga, todėl dėl jūsų saugumo privaloma paisyti saugos reikalavimų taisyklių kurios yra suteikiamos prieš išnuomojant prietaisus.

Susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu. Mūsų draugiškas klientų aptarnavimo personalas atsakys į visus Jūsų klausimus ir padės išsirinkti tinkamą ozonatorių pagal Jūsų poreikius.

Mes taip pat suteikiame visą reikiamą informaciją apie saugų ozono naudojimą ir atsakome į visus Jūsų klausimus. Taigi, jeigu norite gauti aukščiausios kokybės ozonatorių nuomos paslaugą, nedvejodami kreipkitės į mus! Mes esame pasiruošę Jums padėti ir užtikrinti, kad Jūsų patalpos būtų švarios, gaivios ir nekenksmingos.

Susisiekite

  Kitos paslaugos

  drėgmės surinkėjų nuoma

  Sausintuvų nuoma

  konsultacijos

  Nemokamos konsultacijos

  kondicionierių montavimas

  Kondicionierių montavimas

  rekuperatorių montavimas

  Rekuperatorių montavimas

  pelėsio naikinimas

  Pelėsio naikinimas