Oro valytuvas – drėkintuvas TROTEC AW 10 S ir vandens valymo filtras Trotec SecoSan Stick 10

Produkto kodas: 5353-5547

Pavadinimas: TROTEC AW 10 S
Patalpoms (m2): iki 35
Drėkinimo pajėgumas (ml/val): iki 400
Maks. Oro tūris (m³/val.): 126
Svoris (kg): 6

330,00 

Šios prekės pristatymo laikas yra 7-12 d.d.

2 žmonės peržiūrėjo produktą per 24h

Ekspertų konsultacijos

Geriausiems rezultatams

1-3 d.d. pristatymas

Nemokamai Lietuvoje

Montavimo paslaugos

Visi montavimo darbai

14 dienų grąžinimas

Jauskitės saugiai

Aprašymas

Lengvai prižiūrimas, patogiai valdomas ir itin efektyvus oro drėkintuvas  valytuvas Trotec AW 10 S.

Paprastai mes praleidžiame 80% dienos uždarose patalpose, kuriose oras dažnai būna netinkamas. Per sausas ir dulkėtas oras kenkia ne tik patalpoje esantiems asmenims, bet ir baldams, grindų dangoms. Oro drėkintuvas – valytuvas Trotec AW 10 S leis laisvai kvėpuoti ir efektyviai užkirsti kelią peršalimo ligoms ir sausam kosuliui, kurį sukelia išsausėjusi gleivinė. Tuo pat metu apsaugomi baldai, parketo grindys ar muzikos instrumentai.

Oro drėkintuvas – valytuvas Trotec AW 10 S pasižymi trys viename funkcionalumu: drėkina orą, pats reguliuodamas vėsaus garo skleidimą, plauna ir valo jį nuo gyvūnų plaukų, dulkių ir žiedadulkių. Oras papildomai jonizuojamas prieš išleidžiant į patalpą, taip neutralizuojami teršalai ir sumažinami kvapai. Oro drėkintuvas – valytuvas Trotec AW 10 S drėkina ir valo orą be filtrų, kurie turi būti valomi ir keičiami reguliariai. Todėl oro drėkintuvas – valytuvas yra labai ekonomiškas ir nereikalaujantis daug priežiūros.

Naktiniu režimu, oro drėkintuvas – valytuvas Trotec AW 10 S veikia itin tyliai ir patikimai išvalo kambario orą nuo teršalų, išlaikydamas idealų drėgmės lygį, kad jūsų oda, nosis ir akys būtų apsaugotos nuo išsausėjimo ir jūs galėtumėte puikiai išsimiegoti.

Patogus valdymas ir visų funkcijų valdymo ekranas valdymo skydelyje  standartinis šio įrenginio bruožas. Ekranas papildomai informuoja apie esamą drėgmės lygį patalpoje bet kuriuo metu. Prietaiso valymas yra toks pats paprastas kaip jo valdymas, ir reikia tik keleto žingsnių. Prietaisas lengvai išardomas ir greitai išvalomas. Oro drėkintuvas – valytuvas Trotec AW 10 S pasižymi ekonomišku veikimu: dirba be filtrų, valo orą ir jį drėkina pats reguliuodamas vėsaus garo skleidimą.

Pagrindiniai privalumai

 • Patalpų oro drėkinimas ir oro gryninimas – patogiai sujungti į vieną prietaisą;
 • Jutiklinis valdymas energiją taupančiam automatiniam veikimui;
 • Patikimai iš oro pašalina namų dulkes, žiedadulkes ir gyvūnų plaukus ir tuo pačiu metu efektyviai jį drėkina;
 • Oro valymas be keičiamų filtrų – mažos išlaidos priežiūrai;
 • Galimi 3 skirtingi darbo režimai;
 • Funkcionalumas – ypač tylus nakties režimas;
 • Didelis vandens rezervuaras;
 • Minimali priežiūra – lengva išardyti ir valyti;
 • Reguliuojamas ventiliatoriaus veikimas;
 • Daug praktiškų komforto funkcijų.

Techninės savybės:

 • Drėkinimo pajėgumas: iki 400 ml/val.;
 • Skirtas patalpoms iki: 35 m² ploto;
 • Max. oro srautas:126 m³/h.;
 • Vandens talpa: 9 litrai;
 • Matmenys (I x P x A): 315 x 310 x 390 mm.

Vandens valymo filtras Trotec SecoSan Stick 10 

Veikimas paremtas baktericidiniu sidabro poveikiu. Ypatingai paprasta naudoti, efektyvi vandens apsauga. Pašalina daugiau nei 650 rūšių bakterijų ir virusų. Tiesiog įdėkite į oro drėkintuvo vandens talpą. „SecoSan Stick“ veikimo principui suteiktas tarptautinis sertifikatas. Tai – idealus sprendimas, išlaikyti vandenį higieniškai švariu, ekologišku, bio-neutraliu ir sertifikuotu geriamuoju vandeniu! Tiesiog įdėkite „SecoSan Stick“ vandens valymo filtrą į vandens, kurį norite valyti, rezervuarą, ir tegul jis atlieka savo darbą. „SecoSan Stick“ vandens valymo filtras užkerta kelią mikrobų, dumblių, pelėsių ir bakterijų augimui vandenyje. Galima rinktis iš įvairių dydžių „SecoSan Stick“ vandens valymo filtrų, priklausomai nuo vandens rezervuaro talpos. Keičiant vandenį, tereikia iš jo išimti „SecoSan Stick“ vandens valymo filtrą ir įdėti jį į naujo vandens pripildytą rezervuarą. Atkreipkite dėmesį: „Stick 10“ vandens valymo filtras skirtas naudoti iki 10 litrų talpos rezervuaruose. Turėtų būti keičiamas kas 6 mėnesius ir išvalo 3500 litrų vandens. Biocidiniai produktai turėtų būti naudojami atsargiai. Visada perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą prieš naudojimą.