Ultragarsinis oro drėkintuvas Air&Me Solnan

Produkto kodas: 3521-4552

Pavadinimas: Drėkintuvas Air
Tinkamas patalpoms: iki 30 m²
Svoris: 1.76 kg
Spalva: balta
Energijos sąnaudos: 30 W
Garsas: ≤38 dB
Našumas: 280(+50) ml/h
Išmatavimai: 333 x 214 x 214 mm
Talpa: 5.5 l

89,00 

Šios prekės pristatymo laikas yra 7-12 d.d.

11 žmonių peržiūrėjo produktą per 24h

Ekspertų konsultacijos

Geriausiems rezultatams

1-3 d.d. pristatymas

Nemokamai Lietuvoje

Montavimo paslaugos

Visi montavimo darbai

14 dienų grąžinimas

Jauskitės saugiai

Aprašymas

Vienas iš svarbiausių veiksnių mūsų gerai savijautai yra santykinė oro drėgmė. O ar žinojote, kad švarų ir drėgmės pripildytą orą galime turėti su šiuolaikiniu sprendimu – oro drėkintuvu? Oro drėkintuvas – paprastas, tačiau itin efektyvus įrenginys, skirtas patalpų drėgmės lygio reguliavimui, taip išvengiant sauso oro sukeliamų problemų. Patalpoje palaikomas rekomenduojamas optimalus 40-60 % drėgmės teigiamai įtakoja Jūsų miego kokybę, gerą nuotaiką ir puikią savijautą!

Prancūzų Air&Me gamintojo ultragarsinis oro drėkintuvas Solnan pasižymi tyliu veikimu bei praktiškumu. Dėl integruoto higrostato, 3 drėkinimo greičių ir laikmačio funkcijos, sudrėkinti orą jūsų namuose tampa itin paprasta! Paprasto naudojimo ir šiuolaikiško dizaino ultragarsinis oro drėkintuvas turi 5.5 litrų vandens rezervuarą, kuris aprūpins drėgme patalpas iki 30 m2. Ultragarsinis oro drėkintuvas išsiskiria tyliu veikimu, mažu elektros energijos suvartojimu bei tuo, kad gali leisti tiek šaltus, tiek šiltus, rūką primenančius, garus. Šio tipo drėkintuvai naudoja aukšto dažnio bangas, kurios vibruoja metalinę diafragmą, taip vandenį paversdamos itin smulkia dulksna. Ši dulksna į orą yra paskleidžiama dėka tylaus ir labai mažo ventiliatoriaus. Oro drėkintuvas Air&Me Solnan turi integruotą „HygroSmart ©“ technologiją, padedanti palaikyti optimalų 45-55 % drėgmės lygį.

Aromaterapijos funkcija

Kuo išsiskiria oro drėkintuvas su aromaterapijos funkcija? Tai du viename prietaiso funkcionalumas, kuomet patalpų oras yra pripildomas reikiama drėgme ir maloniais kvapais. Maloniam kambario klimatui sukurti pakanka vos kelių lašų eterinio aliejaus. Aromaterapija skatina sveikesnį miegą, gali sumažinti stresą ir pagerinti nuotaiką, todėl oro drėkintuvas su aromaterapija gali būti naudojami miegamajame ir kt. laisvalaikio zonose.

Oro drėkintuvą Air&Me Solnan paprasta pripildyti vandeniu: tereikia nuimti viršutį prietaiso dangtelį ir pilti vandenį jums patogiu indu. Paimdami už rankenėlės galėsite lengvai išimti vandens rezervuarą ir jį išvalyti. Šis modernaus dizaino prietaisas dėl baltos spalvos korpuso, medienos spalvos kojelių ir šviečiančio liečiamo valdymo skydelio puikiai įsilies į jūsų namų interjerą. Išjungus liečiamo skydelio apšvietimą, drėkintuvą galėsite palikti net ir miegamajame.

Techninė informacija:

 • Tinkamas patalpoms: iki 30 m2;
 • Vandens talpa: 5.5 l;
 • Drėkinimo našumas: iki 8 l/24h;
 • Maitinimas: 220-240 V ~ 50/60 Hz;
 • Galia: 30 W;
 • Garso lygis: 38 dB;
 • Įrenginio matmenys: 333 x 214 x 214 mm;
 • Įrenginio svoris: 1.76 kg;
 • 3 drėkinimo greičiai;
 • Aromaterapija;
 • Higrostatas;
 • Laikmatis.

Atsisiųsti produkto instrukciją