Bokštinis ventiliatorius Clean Air CA-904C

Produkto kodas: 5836-6187

Pavadinimas: Bokštinis ventiliatorius Clean Air CA-904C
Oro srauto greitis (m/s): 5
Maitinimo įtampa V/Hz: 220-240 / 50
Galia (W): 1000/2000
Maitinimo kabelio ilgis (m): 2
Maks. garso lygis (dB(A)): <35 dB(A)
Svoris (kg): 4.5
Matmenys (mm): 210x210x688

158,99 

Liko 1

11 žmonių peržiūrėjo produktą per 24h

Ekspertų konsultacijos

Geriausiems rezultatams

1-3 d.d. pristatymas

Nemokamai Lietuvoje

Montavimo paslaugos

Visi montavimo darbai

14 dienų grąžinimas

Jauskitės saugiai

Aprašymas

Clean Air CA-904C yra galingas ventiliatorius su trimis greičiais, kurie reguliuojami per lengvai naudojamą mygtukų panelę. Jis taip pat turi galimybę pasukti lankstų galvutės skersinę padėtį, todėl galite nukreipti oro srautą į pageidaujamą vietą.

Šis ventiliatorius taip pat pasižymi tyliu veikimu, todėl jis puikiai tinka tiek miegamajam, tiek darbo aplinkai. Be to, jis turi įmontuotą laikmatį, leidžiantį nustatyti norimą veikimo trukmę ir automatiškai išjungti ventiliatorių po tam tikro laiko.

Clean Air CA-904C taip pat yra lengvai nešiojamas ir perkeliamas, nes jis yra kompaktiško dydžio ir turi nešiojamą rankenėlę. Tai leidžia jums lengvai pernešti jį iš vienos patalpos į kitą ir naudoti ten, kur jums reikia.

Šis ventiliatorius taip pat pasižymi aukštos kokybės medžiagų ir patvarios konstrukcijos naudojimu, todėl jis yra ilgaamžis ir patikimas. Jis yra lengvai valomas ir prižiūrimas, todėl puikiai tiks ilgalaikiam naudojimui.

Visumoj, Clean Air CA-904C ventiliatorius yra aukštos kokybės, efektyvus ir patogus vėdinimo įrenginys, kuris užtikrina geresnę oro kokybę ir patogų naudojimą tiek namuose, tiek biure.