Sausintuvas – oro valytuvas Clean Air CA-704 Smart

Produkto kodas: 5848-6200

Pavadinimas: Sausintuvas – oro valytuvas Clean Air CA-704 Smart
Tinkamas patalpoms: 40 m²
Oro srautas: iki 120 m³/h
Sugeriamas drėgmės kiekis: 10l / 24h
Vandens bako talpa (l): 3
Sausintuvo matmenys (mm): 480x250x250
Sausintuvo svoris (kg): 9.5

289,00 

Liko 1

8 žmonės peržiūrėjo produktą per 24h

Ekspertų konsultacijos

Geriausiems rezultatams

1-3 d.d. pristatymas

Nemokamai Lietuvoje

Montavimo paslaugos

Visi montavimo darbai

14 dienų grąžinimas

Jauskitės saugiai

Aprašymas

Clean Air CA-704 Smart yra sausintuvas ir oro valytuvas, kuris užtikrina švarų ir sveiką orą jūsų namuose ar biure. Šis prietaisas sujungia dvi svarbias funkcijas – oro sausinimą ir oro valymą.

Sausintuvas padeda sumažinti drėgmę patalpose. Tai ypač naudinga drėgnose patalpose. Sausintuvo funkcija padeda išlaikyti optimalų drėgmės lygį patalpose, taip pagerinant jūsų komfortą ir sveikatos būklę.

Oro valytuvo funkcija padeda valyti orą nuo dulkių, alergenų, bakterijų, pelėsių ir kitų teršalų. Tai puikiai tinka tiems, kurie kenčia nuo alergijų arba nori pagerinti bendrą orų kokybę savo aplinkoje. Oro valytuvas filtruoja orą per specialius filtrus, kad pašalintų žalingus daleles ir išlaikytų švarų orą patalpose.

Clean Air CA-704 Smart taip pat turi “Smart” funkciją, kuri leidžia jums valdyti prietaisą per išmanųjį telefoną ar kitus įrenginius, naudojant specialią programėlę. Tai suteikia patogumą ir leidžia jums valdyti ir stebėti oro kokybę bet kur ir bet kada.

Šis sausintuvas ir oro valytuvas Clean Air CA-704 Smart yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia geros orų kokybės ir sveikos aplinkos savo namuose ar biure.