Oro sausintuvas Duux DXDH02

Tinkamas patalpoms: 40 m2
Sugeriamas drėgmės kiekis: 20l/24h
Vandens bako talpa (l): 4
Sausintuvo matmenys (mm): 330 x 530 x 230mm
Sausintuvo svoris (kg): 14.5
Maksimalus triukšmo lygis (dba): 42

290,00 

3 žmonės peržiūrėjo produktą per 24h

Ekspertų konsultacijos

Geriausiems rezultatams

1-3 d.d. pristatymas

Nemokamai Lietuvoje

Montavimo paslaugos

Visi montavimo darbai

14 dienų grąžinimas

Jauskitės saugiai

Aprašymas

Stilingas oro sausintuvas, kuris sukuria idealų klimatą bet kurioje patalpoje, pavyzdžiui, palėpėje ar rūsyje. Kompresorius įsiurbia orą ir ištraukia drėgmę, kuri surenkama į 4 l vandens rezervuarą. Oro sausintuvas turi įmontuotą higrostatą ir anglies filtrą, jį lengva valdyti naudojant “Duux” programėlę.

Klimato kontrolė, tinkanti bet kokiam kambariui

Ideali klimato kontrolė patalpoms, kuriose yra per didelė drėgmė. Bora – tai stilingas iki 20 litrų vandens per dieną sukaupiantis oro sausintuvas, kuris neleidžia susidaryti pelėsiui ir bakterijoms. Kompresorius įsiurbia orą ir ištraukia drėgmę, kuri susikaupia 4 litrų vandens rezervuare. Įmontuotas higrostatas automatiškai reguliuoja drėgmę patalpoje, o anglies filtras pašalina iš oro nemalonius kvapus. Naudokitės “Duux” programėle, kad galėtumėte lengvai valdyti nuotoliniu būdu bet kada ir bet kur.

Minimalistinis pritaikomas dizainas

Bora yra stilingo, nesenstančio dizaino oro sausintuvas, kurį galima matyti bet kuriame kambaryje. “Bora” turi tvirtą rankeną, kuri yra dailiai paslėpta, o apatinėje dalyje įrengti ratukai, kad prietaisą būtų lengva perkelti. Skoningas šviečiantis elementas per korpusą rodo drėgmės lygį.

Efektyvus oro sausinimas

Per 24 valandas “Bora” iš oro gali ištraukti iki 20 litrų drėgmės. Vandens rezervuare telpa 4 litrai, arba galite prijungti žarną, kad vanduo būtų nuolatos išleidžiamas. Anglies filtras pašalina dujas, dūmus ir kvapus, todėl taip pat galite mėgautis švariu oru. Bora naudoja ekologišką R290 šaldymo agentą ir turi savaiminio išsivalymo programą, todėl įrenginį galima saugiai ir sausai laikyti.

Tylus ir savireguliacinis

Į “Bora” įmontuotas higrostatas, kuriuo galima nustatyti norimą drėgmę (nuo 30 iki 80 %). Sausintuvas turi kelis režimus: automatinis režimas reguliuoja drėgmę, o nuolatinis režimas toliau ištraukia drėgmę. Bora taip pat turi du rankinius nustatymus ir yra labai tylus – naktiniu režimu jo triukšmo lygis yra 46 dB. Įrenginys išsijungia automatiškai, kai vandens bakas yra pilnas.

Patogus valdymas

Aiškiame LED valdymo skydelyje tiksliai matysite, kokie nustatymai yra aktyvūs. Priekyje esančiame elegantiškame ir nematomame ekrane rodomas esamas drėgmės lygis, o naudodami laikmačio režimą galite nustatyti, kad po tam tikro laiko “Bora” išsijungtų automatiškai. Atsisiųskite “Duux” programėlę, kad galėtumėte valdyti patalpų mikroklimatą bet kada ir bet kur.