Ultragarsinis oro drėkintuvas Clean Air CA-603

Produkto kodas: 3330-4133

Pavadinimas: CleanAir CA-603
Patalpų plotas m²: 45
Išmatavimai (mm): 335x150x285
Drėgmės išgarinimas (ml/h): 120-300
Galia (W): 38
Vandens bako talpa (l): 5

129,00 

Liko 4

8 žmonės peržiūrėjo produktą per 24h

Ekspertų konsultacijos

Geriausiems rezultatams

1-3 d.d. pristatymas

Nemokamai Lietuvoje

Montavimo paslaugos

Visi montavimo darbai

14 dienų grąžinimas

Jauskitės saugiai

Aprašymas

Modernus oro drėkintuvas sausam vidaus patalpų orui

Clean Air Optima® ultragarsinis oro drėkintuvas CA-603 su vėsia vandens dulksna ir jonizatoriumi veikia itin tyliai ir taupo energiją. Ultragarsinis oro drėkintuvas Clean Air CA-603 turi 5 l vandens baką, kuris užtikrina optimalią oro drėgmę sveikam ir gaiviam vidaus patalpų, kurių dydis yra iki 45 m² / 100 m³. Įrenginio matmenys: 33,5 x 15 x 28,5 cm.

Šis pažangus ultragarsinis oro drėkintuvas CA-603 su jonizatoriumi turi skaitmeninį drėgmėmatį, LCD ekraną, nuotolinio valdymo pultelį bei gali būti reguliuojamas rankiniu būdu mygtukais, esančiais po ekranu.

Ultragarso technologijos dėka vanduo yra suskaidomas į mikroskopinių dalelių dulksną, kuri išpurškiama į orą. Tokiu būdu patalpos yra maloniai drėkinamos. Drėkinimas, oro valymas ir neigiamų deguonies jonų skleidimas jonizavimo proceso metu sukuria sveiką vidaus patalpų klimatą, tad ženkliai sumažėja sauso oro sukeliamų problemų kiekis. Gaivus ir optimaliai drėkinamas vidaus patalpų oras saugo nuo kvėpavimo takų sudirgimų, alerginių simptomų ir išsausėjusios odos. Jūsų oda bus apsaugota ir tinkamai drėkinama.

Tuo metu, kai oro drėgmė yra itin maža, ypač šildymo sezono metu žiemą ir karštais mėnesiais vasarą, drėgmė uždarose erdvėse mažėja. Ultragarsinis oro drėkintuvas Clean Air Optima® CA-603 sukuria malonų vidaus patalpų klimatą, pasižymintį teisinga santykine oro drėgme.

Ideali drėgmė gyvenamosiose ir darbo patalpose turėtų būti 50-55%. Jeigu ji mažesnė, ji neigiamai veikia žmonių ir gyvūnų gerovę. Nuolatinis sausas vidaus patalpų oras gali sukelti įvairias ligas. Dehidratacija taip pat labai kenksminga baldams, parketo grindims, antikvariniams daiktams bei augalams.